Menu

Red Bull Kart Fighter World Tour

Vítám vás u další recenze, tentokrát se podíváme na hru Red Bull Kart Fighter World Tour. Začal bych asi trochu historií o této hře, kterou sleduji již od jejího vydání. Jakmile se objevila v novinkách, hned jsem ji stáhl, ale jako stovkám dalších uživatelů, mě prostě nefungovala a to i po několika updatech. Ale dnes vyšel nový update a hra funguje!

Ukazka z trati

Ukazka z trati – zdroj: windowsphone.com

O co v této hře vlastně jde? Jste závodníkem motokár a vaším úkolem je samozřejmě vyhrát co nejvíce závodů. V průběhu hry si můžete svou motokáru vylepšit nebo koupit novou. Hra obsahuje velké množství tratí, které jsou různě obtížné. Dále hra nabízí 162 závodů (prozatím) a to vše je kompletně zadarmo, což je na této hře asi to největší plus. Další výhoda je, že může až 6 hráčů závodit na jednom telefonu o to, kdo zajede rychlejší čas.

Další ukázka z trati

Další ukázka z trati – zdroj: windowsphone.com

Pokud pominu nefunkčnost hry na začátku (asi 4 měsíce), tak je hra celkem povedená. V průběhu závodů běží plynule a bez sekání, což ale nemůžu říci při načítání a přecházení mezi menu, kde občas zaznamenám nějaké to seknutí. Další plus je možnost dobrého nastavení ovládání, ať už chcete zatáčet nakláněním telefonu nebo šipkami na displeji, hra se vám přizpůsobí. Hudební doprovod také není k zahození, ale po chvíli omrzí. Co se týče menu, něco málo by se vytknout dalo ale není toho mnoho.  Za počáteční nefunkčnost hry a občasné seknutí uděluji hře téměř 8 bodů.

ukazka trati

Ukazká ze závodu – zdroj: windowsphone.com

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama