Menu

GoalUnited Next

Německá hra GoalUnited běží již nějaký ten pátek, a vybudovala si celkem pevné postavení na poli fotbalových managerů. Před nedávnem se ale vývojáři rozhodli, že vydají novou verzi, GoalUnited Next! Pojďme se podívat na zásadní novinky.

První zásadní změnou projde celé grafické prostředí hry. Změní se všechno, a to od základu! Nové animace, nová úvodní obrazovka, ale vývojáři neopomenou ani nové prvky fotbalového stadionu!

 GU_Home_good

Odměny za splněné úkoly

Nově budete moci dostávat více peněz, in-game měny (GU Stars) ale také více bodů pro postup kariérním žebříčkem. Měnit budete moci i tvar svého loga. Dříve jste měli jeden tvar, a tím to všechno haslo. V GU Next už budete moci vybírat z několika tvarů a barev. 

 Club Settings

Nové možnosti nastavení

Velkou změnou projdou i jednotlivé formace, tréninkové plány a vůbec celé fungování týmu. Daleko více možností nastavení slibuje mnohem více taktik a tím i různorodějších plánů. Díky tomu by mohli být ligy daleko více vyrovnané, což by si vývojáři přáli.

die_3_aufstellungen 

Změnou projdou i jednotlivý zaměstnanci týmu. Nový trenéři, PR poradci a mnoho dalšího se pro hráče chystá. GoalUnited Next bude ještě více simulovat běžný život managera fotbalového klubu. Zvládnete se této role zhostit a dostat váš tým až na vrchol?

 

Jeden komentář

  1. Jarda napsal:

    Fantastická hra, nemůže se od ní odtrhnout. Skvělá grafika i hratelnost.

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama