Menu

Multiplayerová historická řežba ve War of the Vikings

Po celodenní práci nebo pobytu ve škole určitě mnoho z vás stejně jako já uvítá nějakou možnost relaxace a odbourání nahromaděného stresu. Já osobně k těmto účelům asi nejvíce využívám Call of Duty 4 nebo Assassins Creed 4: Black Flag. Za dva týdny má ovšem vyjít multiplayerová řežba War of the Vikings, která by výše zmíněné tituly mohla v tomto směru nahradit.

Velká nabídka zbraní je základem

Online akční hra War of the Vikings se zaměřuje na historické období, během kterého se střetávali Vikingové a Sasové. Právě za bojovníky těchto dvou národů budete moci hrát. Každého z nich navíc můžete vybavit některou z mnoha historických zbraní, které vývojáři do hry přidali. Já osobně se tedy těším na to, až budu v kůži Vikinga máchat obrovskou sekerou a ze Sasů nadělám sekanou. 

Prostředí je uzpůsobené online hraní

Pokud se podíváte na výše vložené video, sami velmi rychle zjistíte, že nějaké nadmíru krásné textury a spoustu detailů nenajdete. Je to dáno uzpůsobením pro online hraní, kde je podstatná zejména účinnost a přesnost zbraní. Přeci jen ve hře může být najednou i několik desítek hráčů a při vyšších požadavcích na hardware by asi dost často docházelo k lagům. Podle mého názoru je tedy tento krok ke snížení náročnosti rozhodně pozitivem. Bitvy budou probíhat stejně, krev bude cákat na všechny strany, a já nebo jakýkoliv jiný hráč si u nich jistě i tak dobře odpočine.

vikings

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama