Menu

Vyjde už konečně dlouho očekávaná hra Watch Dogs?

Už jsou to přibližně čtyři měsíce od doby, kdy Ubisoft oznámi odložení vydání jejich akční adventury Watch Dogs. Od té doby také celkem utichla reklamní kampaň. Na internetu se pouze fanoušci této očekávané hry baví o tom, zda vyjde Watch Dogs na všechny slibované platformy a kdy k tomuto vydání konečně dojde.

watch_dogs_ss2_99852

Watch Dogs prý vyjde za necelé 3 měsíce

Podle nyní dostupných informací, které lze najít na více místech, by se však mělo konečně začít něco dít. Některé obchody a internetové stránky informují zákazní a čtenáře o tom, že Watch Dogs se dočkají již na konci června. Podle mého názoru je to poměrně hodně pravděpodobné, ovšem ne právě ideální. 

moto_watch

Je začátek léta pro vydání ideální?

Vydat hru těsně před létem není úplně šťastné řešení. Hra tohoto typu, která má podle všech dřívějších informací ambice k tomu, aby se stala stejně oblíbenou jako například série GTA, by měla vyjít v lepším termínu. Ideální by proto tedy byla zima nebo podzim. Během chladných a sychravých dní totiž lidé častěji doma sedí u počítačů a konzolí. Ovšem obě tyto období již minuly nebo jsou v nedohlednu. Snad je tedy Watch Dogs pro hráče takovým lákadlem, že i v parném létě si na hru udělají čas.  

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama