Menu

Strike Vector – tak trochu jiná onlineovka

V posledních letech se z důvodu navýšeného pirátství rozmohla nová generace online titulů s mikrotransakcemi. Vývojáři své hráče nejdříve nalákají na očištěného klienta bez jakéhokoliv poplatku. Určitě také znáte ty poutavé reklamní slogany hrajte zdarma. Ať už se budeme bavit o žroutu času World of Tanks nebo o trochu již zapáchajícím titulu World of Warcraft, princip je zde vždy stejný – první dávka je zdarma, pak už musíš zaplatit, tedy za předpokladu, že to někam chcete dotáhnout.

StrikeVectorscr_015-large

Strike Vector na to jde trochu jinak

Online akční titul odehrávající se v nadzvukové rychlosti si nehraje na hodného strýčka s plným pytlíkem bonbonů. Do světa Vectorových soubojů můžete vstoupit pouze za poplatek 640 Kč, za to se vám po té otevře velmi zajímavý kyber prostor podobný hvězdným válkám.

Strike Vector nenabízí ohromné množství map, ale za to jsou propracované a vybízí k bezkonkurenčním střetům ve wipeoutské rychlosti. Letecký prostor se rozděluje na dva tábory. Na ostřílené mazáky, kteří ostatní uhánějí jako lovnou zvěř a na nováčky, kteří jsou rádi, že udrží letoun ve vzduchu – upozorňuji, že to není vůbec snadné. Strike Vector je však zajímavý i v podobě, kdy se snažíte zkušeným letcům a jejich raketám uprchnout. Nejrůznější překážky, tunely a škvíry doslova vybízejí k riskantním průletům.

StrikeVector

Všichni si sou rovni

Na samém počátku získáte dvě základní zbraně a dvě dovednosti. Zpřístupněná modifikace umožňuje postupné vylepšování palební síly a dostřelu. Vybrat si můžete z odstřelovacích zbraní nebo z těžkých, záleží pouze na vás, jakým směrem se uberete. Zajímavou strategickou vsuvkou je klávesnice mezerník, která váš letoun zastaví takřka na místě.

Představte si, že vás někdo pronásledujete, zalétnete za překážku a zmáčknete mezerník. Protivník vás přelétne a rázem se z něho stane lovná zvěř. Strike Vector je nadějnou hrou, prozatím ukrytou ve stínu, snad se jí podaří prorazit.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama