Menu

Na E3 se hráčům představil nový Mortal Kombat X

Na právě skončeném E3 expo se představilo mnoho zajímavých her nejrůznějších žánrů. Chybět pochopitelně nesměly ani hry, ve kterých teče krev proudem, jeden úder střídá druhý a pro boj lze využívat i nadpřirozené síly. Asi tím nejvýraznějším zástupcem je tedy Mortal Kombat X. Pokud jste hráli i předchozí díly této herní série, tak tento vás bezesporu ohromí svou brutalitou a grafickým zpracováním. Na E3 vývojáři ukázali hned několik trailerů, které rozhodně stojí za to.

I tímto způsobem lze skončit bitvu

Aby hned od začátku bylo jasné, že vývojáři se při vymýšlení nových způsobů zabití rozhodně nedrželi zkrátka, ukázali na E3 krátký sestřich těch nejlepších způsobů zabití protivníka. Tak co na ně říkáte? Neudělalo se vám nevolno?

Jak bude probíhat celý boj? Předvede vám to Kotal Kahn a Sub-Zero!

Na E3 jsme se ovšem kromě různých trailerů dočkali i záběrů přímo ze hry. Je tedy nutno brát v potaz, že hra má ještě více jak půl roku na další vývoj, ale už teď můžete vidět, že o speciální efekty a další vychytávky nebude nouze. Tak snad tento další díl bude v příštím roce pořádně doladěný a hráči si užijí spoustu zábavy.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama