Menu

Vydání simulátoru IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad se pomalu blíží

V předchozích článcích jste si mohli přečíst o akčních hrách či pořádných závodech. Ovšem nějak byl opomenut žánr simulátorů. To bych rád napravil právě dnes, kdy vám alespoň krátce představím chystaný letecký simulátor IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad. Připravuje ho stejné vývojářské studio jako předchozí díly této herní série a rozhodně se tedy máte na co těšit.

Krutá bitva o Stalingrad

Jak již název napovídá, tentokrát se octnete přímo nad Stalingradem. Pokud máte alespoň nějaké znalosti historie, určitě víte o urputných bitvách, které se sváděly právě o toto město. Německé jednotky se snažili zničit průmyslové zóny a zamezit tak SSSR ve výrobě tanků a zbraní. Zda se jim to v simulátoru IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad podaří, tak to už je pouze na vašich leteckých schopnostech.

Vydání je naplánováno na září

Na finální verzi hry si stačí počkat už jen nějaké 3 měsíce. Tuto dobu mají vývojáři na to, aby doladili nejrůznější detaily a na trh pustili opravdu chytlavou simulaci leteckých bitev, kterých bylo za 2. světové války nepočítaně…

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama