Menu

Jak pokračuje vývoj Kingdom Come: Deliverance?

Před několika měsíci jste si mohli v magazínu PlayHit.cz přečíst o tom, jak začala vznikat hra Kingdom Come: Deliverance. Dokonce jsme vám nabídli i několik exklusivních videí s jedním z vývojářů – Viktorem Bocanem. Od té doby jsme ovšem o nových informacích týkajících se Kingdom Come: Deliverance příliš nepsali. Rád bych to dnes napravil a shrnul, co se za poslední měsíce ve Warhorse událo.

Stěhování do větších prostor

Důvodem, proč sami vývojáři příliš neinformují o nových vlastnostech Kingdom Come: Deliverance, může být velké stěhování, které v nedávné době proběhlo. Jistě si vzpomínáte na video z poměrně stísněných prostor, ve kterých musel Viktor Bocan a další tvůrci tohoto očekávaného RPG pracovat. Postupem času ovšem bylo nutné nabírat posily do týmu, s čím byly také spojeny větší nároky na prostor. Pochopitelně si ho nyní užívá i „oficiální pes Warhorse“ :D .

warhorse dogAlchimistická minihra

Na oficiálním blogu Warhorse se dají najít ovšem i zajímavější informace. Například Dan Vávra hráče informoval o chystané alchymistické minihře. Jak ovšem ve výsledku bude vypadat, tak to nejspíš pod všeho neví ani on sám. Snad se nově sestavené vývojářské skupině podaří zpracovat ji co nejlépe…

Nápadů je mnoho, ovšem ne každý musí být nutně realizován

Když jsem si tak pročítal blog vývojářů, našel jsem v něm mnoho zajímavých nápadů na nejrůznější vychytávky ve hře. Jednou z nich je například i pití alkoholu a s ním spojené upravování chování a dalších vlastností vaší postavy. Dan Vávra má jako správný designér mnoho nápadů, jak by se dala tato část hry zpracovat. Ovšem z vlastní zkušenosti vím, že od plánů na papíře k nějakému kvalitnímu a funkčnímu výsledku se vývojář někdy ani nemusí dostat. Buďto by tím hra byla příliš natažena nebo by zkrátka implementace všech vychytávek byla příliš nákladná. Uvidíme tedy, co všechno nakonec ve finální verzi hry najdeme.

Alpha verze již v září!

Konečně už byl také oznámen nějaký termín, kdy by měla být dokončena první verze kompletní hry. Podle Dana Vávry by všechny základní prvky hry měly být dokončeny v září, což je podstatně dříve, než jsem podle aktuálního vývoje odhadoval. Ovšem je nutné si uvědomit, že od Alpha verze k verzi finální to může být ještě pěkně dlouhá cesta…

Druhé písmeno je W.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama