Menu

Army of Two: The Devil’s Cartel

 

12

Zuřící válka v Mexiku s novým týmem

Jak již některým může název napovědět, Army of Two se bude odehrávat v Mexiku, kde právě zuří drogová válka. Po nebezpečných ulicích Mexika budeme brázdit s novými členy jednotky Tactical Worldwide Operations (T.W.O), skrytými pod kódy Alfa a Bravo. Podle informací by se v některých misích mohla objevit i bývalá jednotka Salem a Rios. Náš nový tým je vysazen přímo do nitra dění, kde je čeká jednotka na každém kroku. Čeká nás nebezpečí, akce, napětí a mnoho taktizování.

Podle slov Steva Papoutsise, generálního manažere Visceral Games, to vypadá, že to nebude pouze akční hra bez hlavy a paty. Zřejmě bude do hry zakomponovaný příběh, kterým budeme postupovat. Otázkou zůstává, jak moc kvalitní samotný příběh bude. Steve Papoutsis k tomuto tématu řekl: „Naším cílem ve hře Army of Two – The Devil’s Cartel je setrvat u atraktivního a náročného herního systému, kvalitního příběhu, a pomoci tak vylepšit herní značku, o níž jsme se vždy domnívali, že má velký potenciál.“  

11

Nový engine, nové prostředí a lepší grafika

Doba jde neustále kupředu a s ní i nové možnosti, vylepšená grafika a mnoho dalších dobrých věcí. Ani hra Army of Two nezahálela a jak lze vidět v traileru, grafika vypadá velmi slibně. Co hráče určitě velmi potěší, je přítomnost enginu Frostbite 2, který nám přinese lepší zážitek ze hry a především větší autentičnost. Frostbite 2, který využívá například Battlefield 3, má totiž skutečně výbornou grafiku. Dalším kladem, který se určitě nesmí vynechat, je ničitelné prostředí, kdy z krytů odlétají úlomky betonu, nebo se můžeme kochat pohledem na budovy, které se hroutí a mění ve změti prachu a trosek.

Army of Two

Strategie na svém místě

Nemějte obavy, že každý střet s nepřítelem budete muset řešit bezhlavě. Nemusíte postupovat neustále vpřed a střílet vše, co se pohne. V Army of Two budete mít možnost taktizovat a strategicky postupovat. Lepší taktizování je samozřejmě s přáteli, než-li s umělou inteligencí, ale ani ta není překvapivě k zahození. Takže nemějte strach oběhnout nepřátele, nebo obklíčit a vtrhnout do místnosti společně. Julian Beak k tomu dodal následující: „Tradičně kvalitní a hladce probíhající kooperativní akce, společně s novým systémem boje v týmu, donutí hráče k taktické a strategické spolupráci při postupu městem, ovládaném nejhoršími drogovými kartely Mexika.“

5

Vylepšování postavy

Tvůrci samozřejmě v novém dílu ponechali vylepšování postavy, zbraní, zbroje či masek. Díky tomu se tato hra od podobných her liší a i vy se můžete odlišit od svých spoluhráčů a protihráčů, ať už v kooperativním módu na jedné obrazovce, nebo v online režimu. Takže ti, co mají za sebou alespoň jeden díl, a bavil je upgrade postavy, se určitě mají znovu na co těšit, neboť si budou moci opět vylepšit člena týmu přesně podle svých představ.

Army of Two: The Devil’s Cartel vypadá velmi slibně a máme se určitě na co těšit. Prozatím můžeme s určitostí říci, že nový díl bude nabitý akcí, taktizováním, napětím a destrukcí především pro hráče, kteří využijí kooperativní režim nebo online hraní. Hra vyjde na obě současné konzole, tedy Xbox 360 a Playstation 3. Datum vydání by mělo být koncem března. Momentálně se uvádí 27. březen, ale dokud hra opravdu nevyjde, není nic stoprocentně jisté.

Overkill Trailer:

Trailer:

 

 

[nggallery id=3]

 

Citace použity z www.ea.com
Obrázky převzaty z www.armyoftwo.com

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama