Menu

Grand Theft Auto V

Většina z vás jistě zná velmi oblíbenou sérií Grand Theft Auto. Tato série má již několik dílů, od prvního Grand Theft Auto až po Grand Theft Auto: San Andreas a Grand Theft Auto IV. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na Grand Theft Auto V, jehož vydání se blíží. Přesněji by měl vyjít již v prvním čtvrtletí 2013! Určite nejsem jediný, kdo se těší, až si zahraje právě tento díl. No ale pojďme se podívat na to, co nás bude v GTA 5 čekat. 

s1280

Určite nás čekají nové modely automobilů, motocyklů, letadel a mnoho dalšího. Čeho si ale určitě všichni na první pohled všimneme, bude hlavně grafika a reálnejší efekty, které by nám tato hra měla nabídnout.        

gtav_shot005122412_1280-game14584-img227698

Někteří z vás, kteří mají rádi hraní s více hráči, se nemusí obávat toho, že si v této hře multi-player nezahraje, právě naopak. Někteří hráči si navíc klade jednu otázku: A co zvířata? Tak já vám o nich něco prozradím. Rockstar zapracoval i na nich! Na obrázku níže si můžete všimnout, jak si pejsánek pohodlně sedí na místě spolujezdce. Jsem moc rád, že si lidé ve studio Rockstar udělali čas a zapracovali i na zvířatech.

gtav_shot002122412_1280-game14584-img227695

Doufám, že nejsem jediný člověk, nebo spíše hráč, který se nemůže dočkat, až mu tato hra příjde do ruky. Na závěr pro vás mám ještě dva oficiální trailery na tuto hru.

 

Oficiální Trailer 1#

                        

Oficiální Trailer 2#

                        

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama