Menu

Metro 2033 a upoutávka na Metro: Last Light

Volné pokračování úspěšně hry Metro 2033 by se mělo v prostředí herního průmyslu objevit v březnu roku 2013.

metro 3

enterthemetro.com

Většina z Vás jistě zná, nebo alespoň slyšela o hororové střílečce, která se na pultech obchodů s hrami objevila 19. března 2010. Odehrává se v roce 2033, v hlavním městě Ruska – Moskvě. Na světě vypukla jaderná válka a veškeré přeživší lidstvo se odstěhovalo do tunelů pod zemí – do stanic metra. Tam vytvořili své osady, ve kterých přežívají, jak to jen jde. Bohužel tam nejsou sami… použitím jaderných zbraní se jak na povrchu, tak v podzemí začali objevovat mutanti všech velikostí, kteří po Vás – hlavním hrdinovy hry, Arťomovy – jdou za jakýchkoliv okolností. Také zde můžete narazit na podivné úkazy a Temné, z nichž občas běhá mráz po zádech. Během hry se budete muset prokousat nejedním bojem ať už s příšerami, nebo s lidmi. Někdy máte možnost využít Stealth pasáží, kdy pozhasínáte vše co jde, abyste se potichu proplížili kolem nepřátel.

metro 1

enterthemetro.com

Hra byla vytvořena dle stejnojmenné předlohy od Dmitry Glukhovskeho, který na vývoji a vydání hry aktivně spolupracoval.

Nyní chystá 4A Games nový titul s názvem Metro: Last Light, který by se měl odehrávat v roce 2034. První díl nabídl skvělé audiovizuální efekty a výbornou atmosféru, zde má být zpracování ještě o kus lepší. Můžeme se opět těšit na krvavé přestřelky či temné pasáže, kdy čekáte kdo na vás odkud vyběhne. Grafická stránka se také trochu pochlapila – i když u předchozího dílu nebyla nejhorší.

metro 2

enterthemetro.com

Hardwarové požadavky (neoficiální):

Operační systém: Windows 7 / Vista

Procesor: Core 2 Duo 2,4GHz, příp. Athlon 64 X2 5200+

Paměť RAM: 2 GB

Grafická karta: GeForce 8800 GT, Radeon HD 2900, GTX 275, GTX 480 nebo Radeon HD 5870, jinak jakékoliv s pamětí alespoň 512 MB

Harddisk: 12 GB volného místa

A samozřejmě nesmí chybět ani gameplay, podle kterého druhý díl v sobě zanechá střípky z prvního dílu a obohatí se novými prvky. Nový díl bude, doufejme, o hodně lepší…

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama