Menu

The Walking Dead Ep.I

The Walking Dead byl vydán prvně v komiksovém provedením od Roberta Kirkmana a později se objevil na televizních obrazovkách jako serial, který je zaměřen na skupinku přeživších, kteří se snaží najít chráněnou oblast, kde infekce neudeřila. Děj je velice poutavý a tak si najde své fanoušky.

wd 2

Díky tomuto serialu se scénarista Sean Vanaman inspiroval a navrhl hru The Walking Dead. Společně s kolegy dokázal nemožné a vytvořil napínavou zombie hru na adventurních prvcích, která se rozděluje na epizody. Na začátku první epizody vystupujete jako učitel Lee Everth,který byl odsouzen pro vraždu a je přepravovan policejním autem,které nabourá. Brzy potkáte dívku Clementin a poté i skupinku lidí. Se skupinou prožíváte mnoho dobrodružných a akčních zážitků.

wd3

Velice zajímavý je způsob konverzace. Musíte členy skupiny uklidňovat a taky si neudělat nepřítele. Velice zajímavé je i to , že musíte postoupit různé rozhodnutí např. (koho nechat napospas zombiím). Hra je ze začátku těžká na ovládání, ale za chvíli se do toho dostanete a napětí, které ve hře panuje vás zcela ovládne.

wd 4

Hru hodnotím velice kladně, dobře propracovanou, akorát co bych vytkl je grafika, která neni moc propracována i textury některé nejsou dodělané.

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama