Menu

Druhé zfilmování Hitmana

Kdo alespoň občas hrál Hitmana, nebo se trochu pohybuje v herním světě, ví, že jsme si již mohli užít desítky hodin v několika dílech v kůži Agenta 47. Na televizních obrazovkách se ale Hitman objeví teprve podruhé.

První film, natočený roku 2007, nese název Hitman. Zabijáckého agenta ztvárnil herec Timothy Olyphant (Dokonalý únik, Osamělý mstitel), který je pro některé (možná i z větší části) spíše méně známým a proslaveným hercem. Někteří diváci, a hlavně fanoušci, řadili film spíše k těm podprůměrným. Plno lidem připadalo, že Timothymu role moc nesedla, ale samozřejmě „co člověk, to názor“, takže ne všichni diváci tento film zařadili k těm méně oblíbenějším.

Tento film je ale minulostí, neboť se připravuje nové natáčení a přichází restart série. U znovuzrození filmu bude především důležité herecké obsazení, které se v mnoha recenzích hatilo. V hlavní roli Hitmana se tentokrát objeví známý herec Paul Walker, kterého asi nejvíce proslavily filmy ze série Rychle a zběsile.

Scénáře se ujme stejný člověk, jako u prvního Hitmana, Skip Woods. Režisérskou židli obsadí Aleksander Bach.

Natačení v Singapuru a v Berlíně začne již letos v čevnu. Film by se měl do kin dostat v roce 2015. Tentokrát nebude mít film název samotné hry, ale ponese název Agent 47.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama