Menu

Vyjde klasika ze série Brothers in Arms a odloučení Furious 4

Gearbox má mnoho projektů, na kterých neustále pracuje. Některé veřejné a už oznámené, jiné si stále drží pod pokličkou. Koncem loňského roku Gearbox oznámil, že Furious 4 nebude součástí Brothers in Arms. Od té doby se po titulu jakoby slehla zem a neslyšeli jsme žádné nové informace. Randy Pitchford říka, že vývoj projektu stále pokračuje a směřuje k něčemu zcela unikátnímu, než tomu bylo doteď.

Randy Pitchford také konstantoval, že se fanoušci Brothers in Arms (dále jen BiA) nemusí strachovat, protože mají v plánu udělat další titul z této série. Otázkou pouze zůstává, kdy tomu tak bude. Údajně to prý může být klidně až za pět let. BiA je momentálně v předprodukci a šéf Gearboxu považuje další vypuštění informací za riskantní.

furious 1

Těmto informacím se chtěli vyhnout i z důvodu, aby se po vydání hry nezačalo šířit: „Wow, tak toto je ta hra, která byla ve vývoji po dobu pěti let?“ To je důvod, proč věci chtějí oznamovat až přijde pravý čas.

O novém BiA tedy prozatím nevíme skoro nic. Nemá ani registrovanou žádnou značku. Pitchford také oznámil, že i když je Ubisoft výborným vydavatelem a byl skvělým partnerem Brothers in Arms po mnoho let, prozatím s ním ještě nic nepodepsali.

furious 3

Furious 4 se vydal zcela vlastní cestou

Furious 4 se vyvíjí v cela něco jiného. V určitém okamžiku nám Gearbox chtěl oznámit, co to vlastně bude.

„Většina lidí nepozná, že to někdy mělo něco společného s Brothers in Arms. Pokud jste viděli ukázku Furious 4 a podíváte se na ni znovu, rozeznáte v tom DNA Brothers in Arms,“ tvrdí Pitchford.

První oznámení o přípravě hry z nové série Brothers in Arms s názvem Furious 4 nejdříve vyvovalo ohlasy, a proto se studio Gearbox rozhodlo, že se odloučí od značky Brothers in Arms a titul Furious 4 se vydá svojí vlastní cestou.

Projekt Furious 4 byl prvně odhalen na E3 roku 2011.

Zdroj: Bonusweb.cz

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama