Menu

Co vše víme o Assassin’s Creed 4

Již chvíli se odhalují střípky z chystaného čtvrtého dílu série Assassin’s Creed. Zvěřejněny již byly první informace, první trailer a dokonce i několik obrázků ze hry.

Hlavní postava čtvrtého dílu?
V prvním díle byl hlavní postavou Altaïr a děj byl zasazený do doby křižáckých bitev. V druhém díle jsme se dostali do Itálie a hráli jsme za Ezia Auditore. Stejně tomu bylo jak v Assassin’s Creed: Brotherhood, tak i v AC: Revelations. V prozatím posledním vydaném díle jsme bojovali v době Americké revoluce v kůži Connora.

V dalším díle, v pořadí již čtvrtém, který ponese podtitul Black Flag, by měl být hlavním hrdinou Edward Kenway, otec Haythama Kenwaye a děda Connora z třetího dílu. Pokud jsou tyto informace pravdivé, tak by to znamenalo, že nás zřejmě čeká prequel třetího dílu, což by bylo poprvé v historii série Assassin’s Creed. Edward je lupič, vrah a příležitostný pirát, ale především je to assassin.

ac1

Zasazení příběhu
Příběh čtvrtého dílu by se měl odehrávat mezi 17. a 18. století, údajně kolem roku 1715. Hráči by se měli dostat na ostrovy jako Kuba, Jamajka, Bahamy a další karibské destinace. Samotný děj hry by se měl více soustředit na moře (již ve třetím díle jste si mohli mnohokrát stoupnout za kormidlo, vést vojáky, útočit na nepřátelskou loď či jednoduše zničit nepřátele svými děly). Naznačuje to i fakt, že ústřední postavou bude pirát a napovídá tomu navíc i první trailer.

ac2

Datum vydání

Na oficiálních stránkách Assassin’s Creed se objevilo odpočítávání. Nyní zde již nic moc zajímavého nenajdete, ale původně byl na stránkách text, informující o tom, že nový díl AC vyjde nejen na současné konzole, ale má vyjít i na next-gen konzole.

Aby toho nebylo málo, na webu bylo uvedeno i datum vydání, stanovené na 29. října letošního roku. Tyto informace se snad již definitivně potvrdily díky prvnímu traileru, ale nejsou 100% zaručené. Že by se u některého ze zaměstnanců stala chyba, nebo nám tyto informace byly na chvíli ukázány schválně?

Tak či onak, na konci prvního traileru si lze povšimnout datumu vydání a také věty „Also coming on next-gen consoles“ – takže Black Flag nejspíš vyjde i na PlayStation 4 (pokud se tak bude jmenovat) a pravděpodobně také na nový Xbox, který Microsoft teprve představí.

ac3

 

Podle všech infromací tedy vypadá Assassin’s Creed 4: Black Flag velmi slibně. Podle všeho si užijeme ještě více plavby po moři, než tomu bylo ve třetím díle. Tento fakt potvrzuje jak trailer, tak charakter postavy, ale nechme se překvapit. Také se můžeme těšit, že si poprvé v ruce vyzkoušíme dva meče, což by mohlo přidat ještě více akce v soubojích. Další informace by měly vyjít na povrch již brzy…

První trailer:

 

 

Mapa AC 4? Jde o mapu Karibiku, jedná se ale pouze o západní část, která zahrnuje Kubu, kousek Floridy a Jamajku – jedná se o druhou stranu propagačního plakátu

ac6

První obrázky

[nggallery id=6]

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama