Menu

Real Racing 3

Máte rádi závodní hry? Pokud ano pak je pro vás povinností vyzkoušet tuto nádherně vypadající hru, která se k nám dostala z dílny EA Swiss Sarl. Hra je zcela zdarma a proto ji můžete zkusit bez jakýchkoliv poplatků – snad jen se připravte na to, že hra má necelé 2GB.

unnamed   unnamed (2)

Pro hraní tohoto závodního giganta budete potřebovat trochu silnější přístroj, jelikož prostředí je graficky opravdu nádherné a tudíž i dost náročné na hardware. Ovládání je vyřešeno klasicky a nebudete mít na svém dotykovém telefonu problém s ovládáním. Zatáčet budete tak, že nahnete telefon buďto doleva, nebo doprava – podle toho, kam chcete zatočit a pomocí dotykové obrazovky budete brzdit, popř. přidávat plyn.

Po prvním zapnutí hry se dostanete do hlavního menu, které vám nabídne tutoriál, který buďto můžete, nebo nemusíte vyzkoušet. Následuje menu, ve kterém si vyberete, jaký druh závodů si chcete zkusit. Na výběr jich máte opravdu bohaté množství a nebudete si moct stěžovat, protože tady si vybere opravdu každý. Nyní jste téměř před závodem. Už si jen vyberete auto a hurá na to!

Závěrem k této hře opravdu není co vytknout. Pokud za hraní nechcete platit, není to potřeba, jen si musíte občas počkat a našetřit peníze, abyste se hnuli dál, protože bez nových součástek a silnějších strojů se dál nehnete. A proto už nám nezbývá než vám popřát spoustu kilometrů bez nehod a spoustu vítězství.

[app]com.ea.games.r3_row[/app]

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama