Menu

Filmový trailer k World of Warships

wow 1

Wargaming vydal zbrusu nový filmový trailer k velmi očekávané námořní MMO akci World of Warships. Tato video verze znamená pro společnost první debut titulu, který se objeví i na letošním E3.

World of Warships je free-to-play MMO námořní akce, kde se hráč vrhá do éry druhé světové války, kdy probíhali i rozsáhlé námořní bitvy. Ponořte se do mohutných námořních bitev, zkroťte sílu svého protivníka a staňte se titáném na moři.

Hra nabízí mnoho strategických příležitostí pro úspěch v boji. Ve hře bude k vybrání hned několik typů bojových plavidel, včetně letadlových lodí, které poskytují leteckou podporu a dží si ostatní lodě od těla. Dále se nabízí silné bitevní lodě a těžcí křižníci schopní trhat nepřítele na kusy. Ve hře se také objeví torpédoborce.

Hra bude obsahovat různé námořní mapy a s měnícími se povětrnostními podmínkami obohatí hru, zatímco realistická grafika přesune hráče do epických bitev. S World of Warships budete mít možnost nahlédnout do všech zákoutí světa, od pobřežních vod severní Evropy až k souostroví v Pacifiku.

 

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama