Menu

Oznámeno datum vydání Dark Souls 2

ds 2

Pro fanoušky Dark Souls máme dobrou, ale zároveň i špatnou zprávu. Dobrou zprávou je, že Dark Souls 2 dostal konečné datum vydání. Tou špatnou zprávou je, že pokračování jedné z nejtvrdších RPG nepřijde v dohledné době. Namco Bandai potvrdil, že Dark Souls 2 je v současné době plánováno na březen roku 2014. Hra má vyjít pro současné konzole a PC. Vzhledem k tomu, že hra má vyjít až příští rok, můžeme si být téměř jistí o vydání hry i pro Xbox One a PlayStation 4.

Dark Souls 2 má nového hrdinu, nový děj a neznámý svět, kde bude muset hráč bojovat o přežití. Zároveň ale přináší nekompromisní výzvu. Čekají nás epické bitvy s hrůzostrašnými a krvežíznivými nepřáteli. Tyto bitvy čekají všechny dobrodruhy, kteří se rozhodnou zachránit svět před dobytím, který je plný smrti a zoufalství.

Hráčům se také naskytne lepší multiplayerový zážitek, který bude klást velký důraz na konceptu hraní a následovného sdílení s ostatními. Pro ty, kteří panují dostatečnou houževnatostí a sílou vůle, čekají velké odměny…

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama