Menu

Co přinese 4. díl několik let opomíjené herní série Thief?

Kdo by to byl řekl, že od vydání posledního dílu herní série Thief uplynulo již deset let? A přeci je tomu tak. Nikdo snad už ani nemohl doufat, že se vývojáři pustí do dalšího 4. dílu. Ovšem v minulém roce byl přeci jen oznámen a od té doby všichni hráči mající rádi stealth akci sledují, s čím Eidos Montreal v příštím měsíci přijde.

Thief The Game

Podle posledních zpráv se nejspíš můžeme těšit na dokonale propracovanou stealth akci, během které si užijete pobyt v temných koutech, ale i boje se strážemi ve středověkém městě. Někteří hráči se obávali prve oznámeného zjednodušeného modelu hraní, kdy by nebyl tak velký důraz kladen na vlastní úsudek a schopnosti, jak tomu bývalo u předchozích dílů. Naštěstí nyní už víme, že pomocný systém, který usnadní hru začínajícím hráčům, lze snadno vypnout a užít si tak tu nejtěžší možnou verzi Thief 4.

Na jaký příběh se můžete těšit? 

Thief 4 zasadili vývojáři do města, které ovládá mocichtivý baron. Podle všech informací, které doposud Eidos Montreal uvolnili, sužuje svou péčí město tak, že mezi lidmi začíná vznikat velké rozhořčení a myšlenky na jeho svržení. Ovšem to by nejspíš ukončilo hrozné krveprolití a právě tomu se bude zloděj Garrett snažit zabránit díky svému umu dostat se kamkoliv nepozorován.

Zajímalo by vás více podrobností o hře Thief 4? Potom můžete sledovat můj web ThiefNews.cz , na kterém pro vás píši o těch nejzajímavějších novinkách.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama