Menu

Na jaké nové hry se můžete v lednu těšit?

V posledních několika měsících vycházely velmi zajímavé hry. Zmínil bych například GTA 5, Assassins Creed 4: Black Flag nebo třeba Football Manager 2014. Ovšem ani po novém roce se příval nových zajímavých her rozhodně nezastaví. Během ledna byly nebo budou vydány například tyto čtyři hry, které rozhodně stojí za zmínku a někoho z vás jistě na dlouhé hodiny zabaví.

Tomb Raider: Definitive Edition

Máte rádi akční adventury, na kterých pracují zkušení vývojáři, a vy se u nich opravdu pobavíte? Potom si počkejte na konec ledna, kdy vychází Tomb Raider: Definitive Edition. S Larou se octnete na nebezpečném ostrově, kde se vás bude snažit lecos zabít. Vaším jediným úkolem tak zůstává všem nástrahám odolat a vyváznout z ostrova se zdravou kůží. 

Europa Universalis IV: Conquest of Paradise

Také jste propadli kouzlu této ne zcela tradiční herní sérii? V takovém případě vás jistě potěším oznámením, že již v tomto měsíci dojde k vydání datadisku Europa Universalis IV: Conquest of Paradise. Na co bude zaměřený? Dostanete se díky němu do Ameriky a vyzkoušíte si, jaké je budovat vlastní indiánskou říši a bránit se nájezdům Evropanů.   

Might & Magic X: Legacy

Snad neznám člověka, který by nikdy neslyšel o hře Might & Magic. Jedná se o neustále vylepšovanou RPG hru, která má ovšem velmi zajímavý a propracovaný tahový systém soubojů. Baví vás tento typ hraní a chcete se procházet temným podzemím? Potom si rozhodně nezapomeňte sehnat plnou verzi Might & Magic X: Legacy, která vyjde za pouhých pár dní.   

Assassin’s Creed 3: Liberation

Možná si říkáte, jestli jsem se nespletl, když vám jako novinku pro tento měsíc představuji Assassin’s Creed 3: Liberation, když přibližně před měsícem vyšel už 4. díl této herní série. Ovšem skutečně tomu tak je. Assassin’s Creed 3: Liberation byl totiž původně určen pouze pro PS Vita a vyšel pře více jak rokem. Vývojáři se hře ovšem dále věnovali a nyní si ji tak budou moci zahrát i lidé s PC, Xbox 360 nebo PS 3. Příběh bude totožný, tedy octnete se v kůži assassínky Aveline a budete se snažit zabránit Španělům v osídlení Louisiany a podrobení všech stávajících obyvatel.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama