Menu

Několik informací o připravovaném snímku Assassin’s Creed

Před sedmi lety vznikl první díl dnes velmi úspěšné série  Assassin’s Creed. Muže v kápi, jehož úhlavním nepřítelem jsou Templáři, nenajdete nejen v herní sekci. O ději  Assassin’s Creed si můžete počíst také v komiksech či v několika románech, které nám obohacují historky z minulosti, ale především o neustálých a nekonečných šarvátkách mezi Assassíny a Templáři.

AC3_5years_710x390tcm1977449

A nyní již k chystanému snímku. Film, který je inspirovaný sérií Assassin’s Creed by se měl na plátnech kin objevit někdy v létě příštího roku. Do hlavní role byl vybrán Michael Fassbender, kterého můžete znát například z X-Men: První třída, kde si zahrál jako Erik Lensherr.

Michael by měl pravděpodobně sehrát roli Desmonda Milese, kterého známe z první tří dílů herní série. Za tím, koho Michael Fassbender bude ve skutečnosti hrát stojí velký otazník, neboť to jsou prozatím pouze dohady a žádné podložené informace nevyšly na povrch, ale ani tyto informace nikdo nevyvrátil. Fassebender k tomu řekl „Setkal jsem se s lidmi z Ubisoftu, kteří mi řekli příběh, a myslím si, že to zní velmi zajímavě – myšlenka znovu prožívání vzpomínek.“

Film vzniká v nové filmové pobočce slavné herní firmy, Ubisoft Motion Picture. Distribuce se ujme 20th Century Fox.
Nejnovější informace přinášejí také jméno osoby, která by se měla ujmout postu režiséra. Jedná se o švédského filmaře Daniela Espinosa, režisér například nedávného akčního snímku Nepřítel pod ochranou, kde byl mimo jiné v hlavní roli Denzel Washington. Jeho nejnovějším režisérským kouskem je Child 44, který se natáčel i v České republice. Otázkou ale samozřejmě zůstává, zda švédský režisér bude mít o velký herní blockbuster zájem.

Jestli se pozice režiséra Espinosa ujme není zatím zcela potvrzené, ale především doufejme, že se snímek vydá dobrým směrem a příští rok nebudou fanoušci úspěšné série zklamáni a z kin odhcázet se smutně sklopenou hlavou…

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama