Menu

Activision tvrdí, že Destiny smete všechny ze stolu

Máme pro všechny fanoušky kvalitních online titulů senzační zprávu. Náš magazín opětovně poodkrývá roušku budoucnosti, kde vystrkuje růžky herní titul Destiny.Předpovědi samotných tvůrců slibují, že půjde o pro zatím nejsilnější produkt v historii PC her. Společnost Activision se netají vysokými ambicemi, což ostatně dokázala i v několika předcházejících projektech. Přesněji 9. září má online akce naplánovaný termín, kdy se dostane na pulty obchodů po celém světě.

1377131650-destiny-07

Tato zpráva zazněla přímo z úst samotného šéfa Roberta Koticka, který je přesvědčen, že půjde o značku v řádech miliard dolarů. Ať už jsou prognózy ze zákulisí jakékoliv, vždy nakonec záleží na samotných hráčích. Stačí jedno malé klopýtnutí, přecenění hráčské náročnosti, či odklon od současných trendů a Destiny se stane jen dalším krásným obalem bez věrohodného obsahu.

Destiny vyrazí dech

A co nám vlastně tento titul přinese? Vývojářské studio Bungie nás o přípravě Destiny informovalo již v roce 2013 a i tenkrát se chvályhodnými slovy nešetřilo. Ukázka ze hry umí sympaticky navnadit a proto si rádi na hru počkáme ještě několik měsíců. Raději o něco déle a bez zbytečných bugů, než další hru ušitou horkou jehlou. Přesně tak k tomu vývojáři slavné série Halo přistupují.

Připravte se na podzimní klasickou akci s hrou na hrdiny. Podle některých jde o kvalitní klon Borderlands a Star Wars. Hlavním hnacím motorem hry se stává propracovaný sci-fi film s dokonale oslnivým grafickým zpracováním. Dočkáte se masivní podívané na rozpadající se město nebo na neskutečnou souhru stínu. Destiny v této oblasti nešetří a to je jedině dobře.

destiny-9

PC hra Destiny prověří váš charakter

Herní titul Destiny bude klást důraz především na kooperaci mezi jednotlivými hráči. I přes to, že nepůjde o výslovnou dogmu, tak právě povolání a jejich citlivé začlenění do herního konceptu by mohlo přidat na zábavnosti. V průběhu hraní budete moci svou postavu za utržené zkušenosti vyvíjet, ovšem na druhou stranu je nutné se při společném postupu o kořist dělit. kam až bude sahat nenasytnost samotných hráčů a nakolik se v nich probudí kolegialita ukáže až čas.

Destiny není a ani si nechce hrát na nablýskaný herní klenot bez duše, ale vizuální perfekcionizmus her již k novým titulům zkrátka patří. Dočkáme se dokonalého bojového systému, kde nás každý z hrdinů překvapí nejrůznějšími triky jako je teleportace, rychlý běh, momentková neviditelnost a další. Ještě minulý rok byla hra oznámena jen pro PC, dnes již víme, že se Destiny objeví na všech dostupných platformách.

GamePlay ke shlédnutí

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama