Menu

Assassin’s Creed 5 – Nejspíše budeme svědky revoluce!!!

Pozor je to tady !! Rozlučte se s Edwardem, jelikož na scénu přichází nová postava a nové zasazení. Informace vyslal do světa stejný člověk, který byl zodpovědný za únik informací o Assassin’s Creed IV: Black Flag, takže s největší pravděpodobností se na uniklé informace můžeme spolehnout.

Nový Assassin’s Creed by měl být ve vývoji už déle než 3 roky a podílejí se na něm stejná studia jako na předešlých dílech. Bohužel nový díl bude pouze na PS4, Xbox One a PC, takže majitelé konzolí staré generace mají nejspíše smůlu.Nedávno se vyjádřila šéfka studia Ubisoft Toronto, že se nový Assassin’s Creed nebude odehrávat v Japonsku. Dále dodala, že se hra bude odehrávat v její velice oblíbené historické etapě.

AC:CONCEPT

Fan art z deviantart.com

 Dle uniklých informací si zahrajeme za postavu jménem Samuel Fey ve Viktoriánské Anglii, respektive v období posledních let průmyslové revoluce v Londýně. Mělo by jít o podnikatele, který je tak čestný a ohleduplný, že se střetne s assasíny a začne bojovat ve jménu jejich řádu. Musím přiznat, že kvůli zasazení nového dílu jsem nadšen, jelikož v té době byl Londýn centrem světa, plný nových technologií, kultur, umění a velice zajímavých budov jako Tower Bridge nebo Big Ben.

Nejen že budeme svědky historické revoluce, budeme svědky i revoluce v sérii Assassin’s Creed. Nový díl má běžet na zcela nové generaci AnvilX engine, má obsahovat zcela přepracovaný soubojový a stealth systém, ovšem základní prvky hry by měli být stále stejné. Ubisoft chystá oznámení ohledně Assassin’s Creed V na 4. Března. 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama