Menu

Které zajímavé hry vyšly nebo vyjdou v tomto měsíci?

V minulém měsíci jsem v podobném článku zmiňoval vydání her jako Tomb Raider: Definitive Edition, Europa Universalis IV: Conquest of Paradise nebo Assassin’s Creed 3: Liberation. Ovšem ani tento měsíc není, co se týče nových her úplně nezajímavý. Níže vám představím několik herních pecek, které už v únoru vyšly, nebo se jejich vydání chystá, a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Outlast

Máte rádi hororové hry, ale v poslední době vás žádná taková nezaujala? Potom byste se možná mohli zajímat o hru Outlast, která vyšla už začátkem měsíce. Už před jejím vydáním jste mohli číst nejrůznější prohlášení předem ji pasující do role doposud nejděsivější hororové hry. Stejně jako mnoho dalších jsem to i já považoval za plané sliby, ovšem první recenze mluví jinak. Ti, kteří hru měli již možnost hrát, mluví o naprosto fantastickém a nadmíru děsivém zážitku. Rozhodně bych vám tedy hru doporučil a připravte se na to, že mezi zdmi blázince, ve kterém se příběh odehrává, zažijete naprosté peklo.  

Banished

Možná se vám může zdát, že ve většině svých článků píšu o střílečkách nebo akčních adventurách. Ovšem to není jediné téma, o které se zajímám. Nevyhýbám se ani jiným žánrům a důkazem může být mé dnešní představení budovatelské strategie Banished. Možná jste o ní doposud neslyšeli, jelikož její vývoj má na starosti poměrně malé a téměř neznámé studio. O co v ní půjde? Vrátíte se jejím prostřednictvím do středověku a budete se snažit pomoci skupince osadníků k vytvoření vlastní osady. Zda bude prosperovat a všichni budou šťastní, tak to už bude pouze na vaší šikovnosti. 

Banished

Thief 4

Po deseti letech budete mít konečně možnost octnout se v kůži zlodějského mistra Garretta a pomoci obyvatelům města k odstranění mocichtivého barona. Ovšem o této hře jsem se zmínil už v jednom z předchozích článků, který nese název „Co přinese 4. díl několik let opomíjené herní série Thief?„.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama