Menu

Titanfall není jen tak ledajaká střílečka!

O této multiplayerové střílečce jsem se dozvěděl poměrně nedávno, ovšem zaujala mě natolik, že jsem si o ní začal zjišťovat více informací. Když jsem poprvé viděl trailer, ihned mě napadlo přirovnat hru k MechWarrior Online. Ovšem později jsem musel uznat, že každá z těchto her přeci jen cílí na trochu jiné hráče. U MechWarrior Online je kladen větší důraz na technické parametry mechů a propracovanější ovládání, kdežto u Titanfall slouží lidmi ovládaní roboti zejména ke zvýšení palebné síly a mají zjednodušené ovládání.

Po mapě se lze pohybovat v titánovi i po vlasních nohou

titanfall_desktop_wallpaper-wide

Na Titanfall je zajímavá zejména možnost volby, zda se se svými nepřáteli pokusíte utkat sedíc v kokpitu titána nebo z něj vystoupíte a budete běhat po mapě bez této silné podpory. Sice budete o něco zranitelnější, ovšem zase se vám zvýší pohyblivost, kterou lze dobře využít. Pomocí správných skoků a střelby na citlivá místa titánů se vám může podařit udělat z nich jen hromady bezcenného šrotu.

Vždy zůstávejte v pohybu!

Nejhorší, čeho byste se mohli ve hře Titanfall dopustit, je setrvávání na jednom místě. Hráči jsou vybaveni zbraněmi nejrůznějšího typu, které disponují také velkým dostřelem a stanete se pro ně snadným cílem. stejně tak vás pomocí skoků přes budovy, lezení po stěnách a podobně může poměrně snadno někdo překvapit ze zálohy. Pokud zůstanete v neustálém pohybu, máte tedy podstatně vyšší šance na přežití.

TF_Fracture_Battle_0

Kdy vyjde plná verze hry?

Titanfall je v tuto chvíli dostupný pouze ve verzi Beta. K oficiálnímu spuštění plné verze ovšem dojde už za necelý měsíc. Datum vydání je totiž určeno na 13. března 2014 a poté se budou moci do lítých multiplayerových bitev zapojit úplně všichni hráči, kteří vlastní Xbox One, Xbox 360 nebo PC.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama