Menu

Do kin právě přichází film Need for Speed

Máte rádi herní sérii Need for Speed? Určitě vám tedy neuniklo, že právě na základě této hry byl natočen nový film a zítra jde oficiálně do kin. Ovšem v Praze proběhla slavnostní premiéra už během včerejšího dne a pokud jste se pohybovali po hlavním městě, mohli jste se stát svědkem akce, která byla právě s premiérou na Novém Smíchově spojena. O co šlo a čím se vlastně zabývá samotný film? Tak o tom si povíme v dnešním článku.

Prahou se projela luxusní auta za 100 milionů

Nejprve tedy k akci, kterou uspořádal pro české diváky distributor filmu Need for Speed. Pokud jste během včerejšího odpoledne dorazili do Prahy a nejlépe k OC Nový Smíchov, mohli jste vidět průjezd a následnou výstavu luxusních sportovních vozů, jejichž celková hodnota se pohybovala okolo 100 milionů korun. K vidění bylo například Lamborghini Aventador, Ferrari Berlineta nebo třeba Bentley Continental GT a mnoho dalších perfektních aut.

NEED FOR SPEED

Zdroj: Bontonfilm

Upozornění na film a uctění památky Paula Walkera

Cílem celé akce bylo přilákat co nejvíce lidí do kin na titul Need for Speed s tematikou pouličních závodů, na který si budete moci zajít od 13. března. Kromě jiného si také organizátoři akce připomenuli tragický skon herce Paula Walkera, který vždy k rychlým a luxusním vozům patřil a jízda v jednom takovém se mu bohužel stala osudným.

Přijďte si do kina zahrát Need for Speed

Bontonfilm, což je distributor filmu v ČR, plánuje ovšem speciální akci i na samotného 13. března, kdy film mohou shlédnout první běžní diváci. V Cinema City Nový Smíchov si někteří z vás mohou vyzkoušet hraní Need for Speed na filmovém plátně o velikosti 60 metrů čtverečních. Takový zážitek už byste nikdy nemuseli mít a proto vám tedy rozhodně doporučujeme udělat si ve čtvrtek odpočinkové odpoledne s návštěvou filmu Need for Speed.

NEED FOR SPEED

Zdroj: Bontonfilm

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama