Menu

Nascar 2014 – plechová autíčka se opět vracejí

Vítejte ve světě okruhového závodění, vítejte ve světě NASCAR. Tato plechová autíčka se po roce opět vracejí, v lepší formě a dobrém grafickém kabátu. Pokud jste tedy fanouškem bouraček, žlutých fází a plechu všude kolem oválů, pak bude nadcházející ročník NASCAR dělaný přímo pro vás!

2416294-2014_nascar_teaser_20140109

NASCAR aneb bourací autíčka na pouti

Ano, spoustě evropských fanoušků nepřirostlo NASCAR k srdci, to se ovšem pokusí tato nová hra změnit. Některé situace, které na dráze vzniknou sice připomínají známá bourací autíčka na pouti, přesto ale mají své kouzlo. Tvůrci hry se snažili zachytit věrohodně situace, při kterých může jít i o život. Škrábance na boku aut vypadají opravdu věrohodně, navíc se dynamicky mění dle aktuálního místa nárazu. Poškození pneumatiky či zavěšení také není žádná alchymie, proto doporučujeme mít herní volant ve 100% kondici. Prudké zatočení v rychlosti převyšující 300 km/h by mělo fatální následky.

NASCAR14_Screenshot08

Kariéra neznámého

Pokud jste se rozhodli, že si chcete užít celý ročník NASCAR od začátku, pak je pro vás kariérní mód to pravé ořechové. Začínáte jako absolutní zelenáč, a vaším úkolem bude, vypracovat se na absolutní špičku a získat i titul. K tomu ale vede dlouhá a trnitá cesta. Tvůrci si dali záležet na všech silách, které na automobil v zatáčkách působí, díky tomu jsou tak rozdíly mezi ovály a krátkými ovály mnohem intenzivnější, než tomu bylo v ročníku 2013. Probojovat se tak na absolutní špičku nebude vůbec žádný med, a dozajista strávíte několik desítek hodin tréninkových jízd!

NASCAR14_Screenshot04

Grafika jde nahoru

Co se týče grafického projevu, NASCAR 14´ se vytáhlo. Nejenže nejsou žádné brutální hardwarové nároky, navíc hra vypadá vskutku realisticky. Šmouhy od gum na bariérách lemující trať se vyjímají v tom celkovém chaosu, který nad některými závody vládne. Poškození vozu již není přesně nalajnové. Dynamicky se mění, což oko hráče vskutku potěší. Oproti minulému ročníku se tvůrci pochlapili.

Neváhejte, NASCAR 14´se určitě vyplatí alespoň vyzkoušet. Oproti ročníku 2013 se tvůrci hry skutečně polepšili a poučili z chyb, které v něm nadělali. Samozřejmě, dokonalé to není, ale kdyby bylo, hráče by hra brzy omrzela.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama