Menu

Infested Planet pro milovníky Tower Defense her

Hromada mimozemských entit. Zapáchající díry vedoucí do hnízd bezpočtu slizkých mutantů, které se množí rychleji než čínská populace. Na jedné straně několik odvážných členů komanda a na straně druhé miliony, možná triliony, kdo by to počítal – sviňských emzáků, kteří se hrnou to nejkratší cestou k vám.

ss_880402c64ff019de7884080abb5137daa68bcc06.1920x1080

Zabij dřív než budeš sežrán

Studio Rocket Bear Studios sice nepřichází s žádnou herní revolucí, o grafickém zpracováním ani nemluvě, ovšem pokud patříte mezi fandy real time strategií a Tower Defense her, je tato pařba šitá na míru pro vaše potřeby. Žádné náročné intro, ani příběh. Čeká vás asi třicet levelů s nádechem různorodých úkolů – v podstatě je jen jeden – zabít vše, co se vám snaží ukousnout hlavu.

Naprosto tupý nepřítel dohání svou mozkovou disbalanci počtem, jinak by nebylo možné v pěti vojácích vystřílet miliony mimozemské chamradi. Neočekávejte však jednoduchou akční hru. Za žádných okolností si nesmíte zapomenout přibalit strategické myšlení a hospodárného ducha. Připomínáme, že vás je jen pět a proti stojí horda nepřátel, kteří během několika málo okamžiků dokážou rozžvýkat celou vaší základnu.

infestedplanet04

Trochu stereotypní Infested Planet, ale co

Vaši vojáci střílí automaticky. Stačí jen za pomocí myši rozdávat rozkazy a rozmisťovat do vámi požadovaných pozic. Snažte se vytvořit silný obranný val, kde nebude chybět spolupráce mezi jednotlivými střelci ani křížová palba pod nejrůznějšími úhly. Jen tak dosáhnete slibného výsledku. Navíc vám hra umožňuje vybudovat svou vlastní základnu se střílnami. Zde se setkáváme s principem Tower Defense. Stereotypní prostředí, stereotypní emzáci, svižné tempo a ono to celkem funguje. Po skončení hlavní mise se můžete porovnat v jednotlivých pod úkolech v online žebříčku s ostatními hráči. Infested Planet má doporučenou cenu na 370 Kč.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama