Menu

Insurgency – zajímavá inovace, tohle vás chytne!

V zákrytu číháte na nepřítel, praskne větev a náhle se před vámi objeví plíživá nic netušící postava. Pozorně zamíříte a vypálíte dávku ze svého účinného samopalu. Nepřátelský voják okamžitě vyklidí prostor, nikdo neví jestli přežil ani to, jestli je schopen dalšího boje. Hra předkládá hráči syrový pohled na maximální autentičnost akčního titulu podobného dnes již stařičkému Counterovi.

Nehledejte nic, jen se dívejte

Hlavní obrazovka vám neposkytne žádne informace o vašem zdraví, dokonce zde chybí i zaměřovač. Nikdo vám ani nepoví, jestli jste vzdálený cíl zasáhli a usmrtili. Zrak je tedy tím jediným společníkem, který na cestě v této střílečce máte. Vygradovaná autentičnost dělá z titulu Insurgency delikátní záležitost.

halflife2insurgencymodss_1

Hru doporučuji opravdovým fajnšmekrům hledající nefalšovaný pocit s ace. Právě zde záleží na týmové spolupráci o mnoho víc, než kdykoliv před tím. Online FPS hra předkládá skvělou šanci, jak změřit síly v kooperativní akci proti nepřátelskému týmu se stejnými (ne)výhodami.

Jedna rána a je to v kopru

Za dokonalou atmosférou stojí i koncept jedné rány, pokud vás nepřítel zasáhne do životně důležitých orgánů nebo hlavy, vaše mise je u konce. Smrt oslabí tým a cesta k vítězství je zase o něco náročnější. Díky tomu je postup ve hře opatrnější, každý roh skrývá potencionální nebezpečí.

Tým musí spolupracovat a zabírat pozice synchronizovaně. Kadý výstřel představuje maximální nebezpečí. Adrenalin se vlévado krevního řečiště. I přes to, že jde o akční hru, vyleká vás více, než mnohé hororové lekačky na pultech obchodů. Hra nabízí několik herních módů a jediné, na čem bohužel pokulhává je kvalita spoluhráčů v náhodných bitvách.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama