Menu

Vyzkoušejte si novou hru Captain America: TWS pro Android

Máte svůj chytrý telefon také k tomu, aby vás dokázal zabavit například při nudné jízdě vlakem nebo v jiných chvílích, kdy nemáte co dělat? Přestávají vás bavit hry, které máte nainstalované a hrajete je stále dokola? Potom by vás určitě mohl zajímat můj dnešní tip na novou zajímavou gamesu. Narazil jsem na ni poměrně náhodou. Chystal jsem se vyrazit do kina na Captain America: The Winter Soldier a hledal jsem si nějaké první recenze a informace. Přitom jsem právě narazil na stejnojmenou hru, která podle prvních videí nevypadala vůbec zle a musel jsem si ji prostě vyzkoušet.

Kvalitní hra s komiksovou grafikou

captain americaPokud v případě hry inspirované filmem nebo komiksem očekáváte slabší grafiku a vůbec horší provedení, než které je u naprosto samostatných her, pak budete v tomto případě velmi mile překvapeni. Nejedná se pouze o hru, která se snaží těžit z popularity filmu a komiksu, ale o velmi zábavný herní titul, u kterého strávíte mnoho hodin svého času. V plné verzi nabídne desítky úrovní, v nichž budete se svou jednotkou čelit nebezpečným protivníkům. To všechno v pěkném komiksovém hávu.

Plná hra již cca za 50 korun

Hra je pochopitelně také zdrama k vyzkoušení. Dostanete v ní možnost otestovat si první dva levely a naučit se základní ovládání. Pokud by se vám hraní za Kapitána Ameriku líbilo, lze si hru odemknout na plnou verzi již za nějakých 50 korun, což rozhodně není mnoho za takovou porci zábavy.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama