Menu

Krátké nahlédnutí na multiplayer Watch Dogs

Do vydání očekávané hry Watch Dogs zbývají už jen přesně tři týdny. Je to poměrně krátká doba, která ovšem všem fanouškům bude utíkat nejspíš velmi pomalu. Aby bylo toto čekání snesitelnější, připravil Ubisoft další ukázku ze hry. Jedná se o devět minut dlouhé gameplay video, které nás blíže seznámí s multiplayerem, využíváním městského řídicího systému k únikům před policií i protihráči a podobně.

Velmi reálně zpracované prostředí

Právě o tomto už jsem psal v některém ze svých předchozích článků. Vývojáři si dali opravdu záležet na tom, aby vás zpracování prostředí vtáhlo do hry a vše vypadalo co nejreálněji. Jak můžete vidět na tomto videu, podle mě se jim to podařilo opravdu skvěle. Téměř vše lze zničit, každá postava ve hře má nějaký svůj příběh a lze se nabourat do jejího mobilu či počítače a v neposlední řadě se všude něco děje bez ohledu na to, zda právě vykonáváte nějakou akci či nikoliv.

Samotný způsob interakce s dalšími hráči mě tolik neoslovil

Už když Ubisoft poprvé představil multiplayer Watch_Dogs, měl jsem z něho rozpačité dojmy. Ty mě bohužel neopustily ani po shlédnutí víše umístěného videa. Nějak mi přijde, že pouhé vyhledání živého protihráče, pokus o nabourání se do jeho mobilu a následný případný útěk není to, co jsem očekával. Kdyby se alespoň hacknutí dalo bránit nějak „profesionálněji“ než pouhou likvidací protihráče…

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama