Menu

10.6. začíná E3 expo! Je na co se těšit?

Jedna z nejdůležitějších událostí ve světě herního průmyslu je již za dveřmi. Ano, mám na mysli každoroční E3 expo, kde se představují přední vývojáři a prezentují se úspěšné hry a chystané herní novinky té nejvyšší kvality. Na co se tedy hráči mohou letos během následujících tří dnů těšit?

Tiskové konference vydavatelů

Úvodem bych zmínil, že velké množství informací přinesou kromě samotných prezentací her i tiskové konference jednotlivých vydavatelů. Dočkáme se tedy například představení plánů Ubisoftu, Sony, EA nebo třeba Microsoftu. Přesné datumy a časy zahájení konference a zároveň i online přenosu najdete na stránkách www.e3expo.com.

Nyní už k samotným hrám

Call of Duty: Advanced Warfare

Hned desátého června ve dvě hodiny odpoledne tamního času se hráčům představí velmi očekávané pokračování herní série Call of Duty. Pokud sledujete naše stránky pravidelně, jistě víte, že děj  Call of Duty: Advanced Warfare bude zasazen lehce do budoucnosti. Ovšem o příběhu se můžeme pouze dohadovat. Doufejme tedy, že vývojáři právě na E3 poodhalí další detaily.

callofduty_akce

Civilization: Beyond Earth

Příznivci strategií budou bezesporu s napětím očekávat, co poodhalí vývojáři Civilization: Beyond Earth během své prezentace. Podle prvních trailerů to vypadá na opravdu povedený herní počin, který nezapře návaznost na předchozí díly. Zejména pak hratelnost a grafika by měla překonávat i poslední vydaný díl.

Far Cry 4

far_cry_4O akční hry nebude na E3 rozhodně nouze. Druhý den E3 expa se totiž představí další díl oblíbeného titulu Far Cry, tentokrát s pořadovým číslem čtyři. Možná se můžeme těšit i na nové trailery a přiblížení příběhu.

 

Takovýchto her, které jsou s napětím očekávány, bude na E3 expo nespočet. Nemá cenu je tedy všechny vypisovat. Pokud některé z vývojářských studií ovšem přijde s nějakým zajímavým oznámením či důležitou informací, jistě vás o ní budeme na webu PlayHit.cz informovat!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama