Menu

Na podzim vyjde další díl herní série Call of Duty

Vzpomenete si ještě vůbec na nějaký podzim, během kterého by nebylo vydáno další pokračování herní série Call of Duty? Ani letošek nebude vyjímkou a můžete se těšit na Call of Duty: Advanced Warfare, tedy za předpokladu, že vám nevadí malé posunutí do budoucnosti. K tomu ovšem už došlo i v některém z předchozích dílů, takže to zase není nic převratného a šokujícího.

Čekají na vás zajímavé novinky

Ovšem pokud jste se podívali na trailer výše, tak jistě uznáte, že k nějakému vývoji rozhodně došlo. Například v žádném z předchozích dílů jsem neviděl motorku bez kol jen tak lehce se vznášející nad terénem. Stejně tak došlo i na robotické zbraňové systémy, které disponují obrovskou ničivou silou. Nudu při hraní tedy nejspíš čekat nemůžeme. Spíše se dočkáme létání kulek a vybuchování granátů všude v blízkosti hráče, přesně tak, jak to v tvrdém boji bývá.

callofduty_akce

Navléknete speciální oblek a vzhůru do akce

O  Call of Duty: Advanced Warfare máme zatím jen několik základních informací. Tou hlavní je asi to, že hrajete za vojáka ve speciálním obleku, díky kterému se bude možné pohybovat po stěnách, předvádět obrovské skoky a vůbec využívat další vyjímečné schopnosti. Jen díky tomuto zvětšení vlastní síly a dalším vychytávkám se budete moci postavit soukromé armádě vlastněné jistým Jonathanem Ironsem, který si maluje svět podle svých představ, které rozhodně nejsou pěkné.

Již teď se tedy můžete těšit na mnoho hodin hraní a užívání si vynikající akce, jejíž připravení mají vývojáři Call of Duty dokonale zvládnuté. Do prodeje by měla jít hra  Call of Duty: Advanced Warfare 4.11.2014 .

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama