Menu

Vydání The Division posunuto na rok 2015

Hned na začátku roku jsem psal článek o zajímavých hrách, jejichž vydání se letos chystá. Zmiňoval jsem v něm zejména Watch Dogs, které bylo vydáno před pár dny, Rayman: Fiesta Run pro iOS nebo The Division. Ovšem právě posledně zmiňovaná hra byla již v polovině května odložena někdy na rok 2015. Kdo sledoval dění ohledně této akční gamesy, tak ho něco takového mohlo jen stěží překvapit.

Vývoj je velmi časově náročný

Už po oznámení vydání v roce 2014 se začalo proslýchat, že hra nemůže být v tomto termínu pořádně dokončena. Některé zdroje dokonce citovaly vyjádření nejmenovaných vývojářů, kteří oznámení vydání v roce 2014 příliš nechápali. Má jít totiž o perfektní akční hru z brzké budoucnosti, která se zaměřuje hlavně na multiplayer. Už jen z tohoto vám musí být jasné, že samotný vývoj bude časově náročný a Ubisoft rozhodně nebude chtít vydat nějaký polotovar.

the division

Posunutí data vydání hře pomůže

Když jsem se tedy o posunutí vydání na rok 2015 dozvěděl, celkem mě tato zpráva potěšila. Podle prvotních trailerů totiž hra vypadá velmi zajímavě a rozhodně by mě zklamalo, kdyby si vývojáři nepohráli s detaily a dali by do prodeje něco jen částečně dokončeného. Takhle si sice ještě hráči chvíli počkají, ale snad to nakonec bude stát za to.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama