Menu

Verdun – multiplayerová střílečka z 1. světové války

Začátek letošního léta nevypadá co se týče vydání nových her tak zajímavě. Žádné tituly s velmi vysokým rozpočtem tedy nečekejte. Můžete ale dát šanci menším vývojářským studiím, jejich herní počiny občas také stojí za to. Příkladem je třeba multiplayerová střílečka Verdun, která vás dostane přímo do chaosu bitev 1. světové války.

Vzhůru na bojiště 1. světové války

Her, které by byly zasazeny do stejného historického období, v poslední době příliš nevychází. Přeci jen pro vývojáře jsou zajímavější automatické zbraně a obrněnná technika 2. světové války či silné zbraně z blízké budoucnosti. Klasické opakovací pušky či první typy kulometů pro ně tak lákavé nejsou. Ovšem určitě se najdou hráči, kteří by se u hry z této doby dobře bavili.

Trefujte reálné hráče reálnými historickými zbraněmi!

To pochopitelně velmi dobře ví i vývojáři, kteří se pustili do hry Verdun. Rozhodli se přichystat pro PC hráče velmi reálnou multiplayerovou střílečku s mnoha reálnými historickými zbraněmi. Ze zákopů se tedy můžete snažit trefit nepřítele například pomocí pušky Lee-Enfield případně poslat na onen svět celou skupinu vojáků pomocí kulometu Maxim.

Grafika není dokonalá

Co se týče grafické stránky, tak sice nedosahuje kvalit nyní vydávaných akčních titulů, ale hráče rozhodně neurazí. Na některých detailech bylo sice šetřeno, ale pokud bude hratelnost bez výraznějších chyb, tak tyto drobnosti hráčům rozhodně vadit nebudou. Konečná verze hry by měla být už vydána 17. července.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama