Menu

Připomeňte si MS ve fotbale díky hře Stickman Soccer 2014

Snad i každý zarputilý odpůrce sledování sportu v televizi musel zaznamenat, že před pár dny skončilo měsíc dlouhé mistrovství světa ve fotbale. Během celého jeho průběhu jsme se my, kteří fotbal na špičkové úrovni máme rádi, mohli těšit s úžasných akcí nebo vynikajících zákroků brankářů. Od neděle je ovšem všemu konec a na další mistrovství si musíme počkat dalších pár let. Naštěstí si tuto dobu můžeme krátit například občasným hraním Stickman Soccer 2014, na kterou jsem narazil po konci šampionátu.

Detailně graficky zpracované hráče nečekejte

Pokud si představujete fotbalový simulátor pro Android ve stylu nejnovějšího dílu herní série FIFA, potom budete asi překvapeni. Vývojáři totiž, jak již název hry napovídá, do dresů oblékly klasické „Stickmany“. V barvách Brazílie, Neměcka či jakéhokoliv jiného státu tedy najdete pouze postavičky tvořené pěti čárkami a jedním kolečkem. Ovšem dalo by se říci, že v případě takovéto hry, která je určena pro mobilní zařízení, je toto pojetí jedině krok správným směrem.

Ovladatelnost je na výborné úrovni

U fotbalového simulátoru pro mobilní telefony a tablety je důležitá zejména ovladatelnost. Ta je v tomto případě na vynikající úrovni. Se svými hráči tak můžete rozvíjet vynikající akce a proměňovat perfektní gólové příležitosti. O zábavu je tedy rozhodně postaráno a to nejen na jeden dlouhý večer.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama