Menu

The Evil Within v šestnáctiminutové ukázce – aktualizováno

Známý Youtuber PewDiePie zveřejnil šestnáctiminutové video E3 dema hry The Evil Within. Bylo mu poskytnuto společností Bethesda jež stojí za vývojem a vydávaní her The Elder Scrolls. V ukázce se můžeme podívat jak bude vypadat stealth akce, co za nepřátelé na nás čeká, představení některých zbraní a krvavou lázeň. Na hře dělá duchovní otec série Resident Evil – Shinji Mikami a v některých případech je to na The Evil Within vidět. Podobně sladěná kamera se hrou Resident Evil je lehce neohrabaná avšak přidává na tísnivosti atmosféry a na ty správné hororové momenty.

The-Evil-Within-3 (1)

V The Evil Within budete hrát za detektiva Sebastiena Castellanose, který se probudí hlavou dolů zavěšený na stropě a obklopený řadou mrtvol. V nepřátelském prostředí si budeme muset dávat pozor na různá nebezpečí. Nejčastěji je potřeba však vzít nohy na ramena. Ukázané je to již v dřívějším dvanáctiminutovém videu kde po něm jde postava s motorovou pilou. Nápadně to připomíná tzv. Chainsaw  Ganado z Resident Evil 4. Dále se objeví něco co by se dalo popsat jako Zombie. Na konci videa se zjeví záhadná pavoučí žena. Na video se můžete podívat níže.

The Evil Within je Survival horor na kterém pracuje Japonské Studio Tango Gamesworks. Hra bude využívat grafický engine id Tech 5 na kterém běží titul z roku 2011 – Rage a využívá ho i střílečka Wolfenstein: The New Order, který vyšel letos v Květnu. The Evil Within má vyjít na PC, PS3, PS4, X-Box-360 a X-Box One 24. Října 2014.

PewDiePie samotné hře během pár hodin zajistil obrovskou publicitu na půl milionu shlédnutí.

Na video v HD se můžete podívat níže.

Aktualizace článku: První video z první části hraní Survival hororu hry – The Evil Within vidělo už více jak dva a půl milionů lidí. Youtuber PewDiePie zveřejnil už druhé video z druhé části s hraní. Video vyšlo včera někdy okolo desáté večer a během dvanácti hodin mělo neuvěřitelných 840 000 shlédnutí. Druhé video samozřejmě navazuje na to předchozí a ukazuje nám krvavé scény, některé rádoby lekavé avšak bohužel předvídatelné části a řešení hádanek k otevření dveří (v tomto videu nedokončené). V některých scénách si můžete všimnout nejčastějších chyb id Tech 5 enginu, kterým je špatné vykreslování textur jež bylo nejčastějším problémem hry Rage. Avšak v The Evil Within to není tak časté a do vydání to tvůrci mohou ještě eliminovat. PewDiePie sice nezmínil zda hraje na PC s připojeným ovladačem nebo na konzoli. Ovládání hry totiž působí neohrabaně a tuze.

Jedná se o druhou část videa s otevřeným koncem takže bychom se mohli dočkat i třetí části. Budu vás samozřejmě informovat.

Na druhou část se můžete podívat níže.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama