Menu

TOP 3 hry, které byly odloženy na rok 2015

Také jste ještě před pár měsíci netrpělivě vyhlíželi příchod podzimu, během kterého měla vyjít celá řádka velmi očekávaných her? Nebyli jste sami, line-up pro letošní podzim byl jeden z nejslibnějších za poslední roky. Batman: Arkham Knight, Zaklínač 3, Dragon Age: Inquisition ,Battlefield Hardline  a další velké tituly měly během sychravých podzimních dnů vycházet v ďábelském tempu. Za poslední týdny ale vyšlo najevo, že to zase taková jízda nebude. Hned několik her totiž bylo odloženo až na rok 2015. Moc velké překvapení nebylo zpoždění The Division, protože tak velký titul prostě v původním termínu stvořit nešel. Ani posunutí třetího Zaklínače na únor příštího roku nebylo ničím výrazně šokujícím, několik měsíců navíc hře určitě prospěje. Vybrali jsme další tři tituly, jejichž odložení se naopak moc nečekalo.

Witcher-3-screenshot-6

Battlefield Hardline

Někoho možná odložení nového Battlefieldu zklamalo, pro většinu hráčů jde ale o nejsympatičtější krok v podání EA za poslední léta. Herní gigant před několika dny zveřejnil finanční výsledky za poslední čtvrtletí, které prý bylo velmi zdařilé. Výsledkem toho je odložení obou hlavních taháků pro tento rok, tedy Battlefieldu a Dragon Age: Inquisition. Zatímco v případě Dragon Age jde pouze o posun z plánovaného října na 21. listopad, Hardline se dočkáme až na začátku příštího roku. Oficiálním zdůvodněním je snaha dát vývojářům čas, aby mohli adekvátně reagovat na připomínky hráčů, kteří si vyzkoušeli nedávnou betu. Po naprosto zfušovaném vydání Battlefieldu 4 tak svítá šance, že se možná dočkáme technicky vyladěného dílu.

BFH_PoliceLounge

Batman: Arkham Knight

Závěrečný díl batmanovské série měl vyjít letos v říjnu, dočkáme se ale až někdy během příštího roku. Důvod k odložení byl prostý: Rocksteady prý cítili, že se svojí hrou ještě nejsou natolik spokojeni, aby ji vypustili do oběhu. ,, Cítíme, že pracujeme na naprosto skvělé hře, a chceme ji udělat co nejlepší to jde. Jen na to potřebujeme více času“ prohlásil marketingový manažer Guy Perkins v jednom z rozhovorů. Jedním z důvodu zpoždění je určitě i tvorba Gotham City, ve kterém se bude Batman prohánět. Město má být pětkrát větší než Arkham City z předešlých her, a jeho tvorbu rozhodně neusnadnilo přidání Batmobilu, kterému musí být prostředí přizpůsobeno.

2549489-delay+01+arkham+knight

Dying Light

Survival horor Dying Light od polských vývojářů z Techlandu ( tvůrci Dead Island) měl být podle některých spekulací touto dobou už dávno na trhu, místo toho se do kosení zombíků pustíme až v únoru 2015. Docela výrazné odložení je podle tvůrců způsobeno především snahou přinést hráčům opravu vyladěný zážitek, s otevřeným světem a naprostou svobodou pohybu, která si bere inspiraci z parkouru. Právě pohybový systém totiž ještě není úplně podle představ svých tvůrců. Jako odškodné za měsíce čekání navíc se prý v únoru dočkáme úžasné a originální hry, jakou jsme ještě neviděli. Ne že bychom tuhle hlášku ještě nikdy neslyšeli, ale Techland má za sebou velmi povedený Dead Island, tak snad pánové vědí, co dělají.

Dying_Light_Horde

Dlouholetý hráč série Football Manager a fanoušek všeho, co zavání Pánem Prstenů.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama