Menu

Assassin’s Creed Rouge oficiálně představeno

Včerejším dnem Ubisoft vypustil trailer k novému dobrodružství ze série Assassin’s Creed s podtitulem ‚Rouge‘. Příběh stejně jako Black Flag je zasazen do 18. století. Avšak s Edwardem se zde nepotkáme – 18. století zůstává, ale posouvá se do jeho poloviny kdy zrovna probíhala sedmiletá válka. Podíváme se tedy do Severní části Ameriky, kde prozkoumáme lokace jako New York, Appalachian River Valley nebo vody Severního Atlantického oceánu. Vtělíme se do kůže Irského Ex-Asasína a nynějšího lovce Asasínů jménem Shay Patrick Cormac.

Na trailer se můžete podívat níže.

V první části traileru si můžeme všimnout kladeného důrazu na Animus což vypadá jako načítací část mezi vzpomínkami kdy se postupně generuje okolí. Ukazuje různé vybavení jako skrytou čepel, meč nebo pušku, kterou nese na zádech. Po čase vše dostane svůj vzhled a z travnatého a ohnivého prostředí se změní na prostředí ledové. V dáli si můžete všimnout lodi. Na kolenou před Shayem leží člen Asasínského bratrstva a natahuje k němu ruku. Můžete si na něm všimnout zajímavosti, že má na sobě stejný oblek jako Altaïr Ibn-La’Ahad z úplně prvního dílu. Cormac zahazuje meč, sahá po pušce a míří na něho. Po zčernání obrazovky je slyšet pouze výstřel.

AC

Jak už jsem zmínil výš, že navštívíme vody Severního Atlantické Oceánu je jasné, že se tam budeme muset nějak dostat a to nejlépe vlastní lodí. Dostanete novou loď zvanou ‚Morrigan‘. Chybět nebudou ani námořní bitvy. Hře prý zůstanou stejné prvky, které známe z dřívějších dílů avšak jsou přidány nové zbraně k použití jak na moři tak na souši.

AC1

Na hře pracuje studio – Ubisoft Sofia. Bylo potvrzené datum vydání vydání na 11. Listopadu 2014 a to pouze na Old gen jako PS3 a X-Box 360. O PC verzi se bohužel zatím nic neví. Ke hře už je oznámené i DLC s názvem – The Ultimate Hunter Pack. Ubisoft se poslední dobou nějak rozjel a tento díl bůde již třetí hrou, která letos vyjde. Prvním titulem byla HD verze Assassin’s Creed Liberation HD, která vyšla začátkem tohoto roku. Vtělili jsme se do Asasínky jménem Aveline de Grandpré kde jsme navštívili New Orleans, bojovali s otroctvím a stali jsme se svědky Voodoo rituálů v bažinách. Další hrou bude AC: Unity, které však bude velkým dílem a bude určen pro PC a Next gen konzole. Podíváme se do Paříže koncem 18. století kdy probíhala Francouzská revoluce. Hlavním hrdinou zde bude Asasín Arno Dorian.

Assassin’s Creed Rouge nám spolu AC III, Black Flag a Liberation vyplní historii Amerického kontinentu v 18. století.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama