Menu

Dvaceti minutové gameplay video z Hellraid ukazuje drcení kostí

Hellraid má být brutální ‚rubačkou‘ ze středověku s moderním pojetím. Na hře pracuje Polské studio Techland stojící za Zombie hrou – Dead Island. Původně Hallraid mělo být modifikací pro tento titul, která by přidala magie a fantasy zbraně. Avšak stalo se něco jiného a z modifikace se stal samostatný titul. Vývojáři se pro tuto hru inspirovali třemi hrami – Diablo, Hexen a Heretic.

Na Gameplay v HD se můžete podívat níže.

Hra bude spojovat Single-player i kooperaci tak jak to známe z Dead Island. Převážně kooperace bude důležitá pro rozvoj postav. Společně za prošlé úrovně získávají nové úrovně aktivních a pasivních dovedností. Systém, který Hellraid nabídne bude, ale ve stylu soutěživých výzev a spoluhráči budou spolupracovat i soupeřit zároveň. Nechybět zde budou ani klasické prvky brutality jako třeba sekání hlav. Dále to vypadá, že v bojích bude i nutnost krytí před útoky a to ne pouze mečem. Dostaneme na to stylový štít. Ve hře by nemusela chybět ani možnost vyrábění zbraní, brnění, fantasy hra potřebuje i nějakou alchymii a nebo již výše zmíněný štít.

315026-hellraid-1920x1080

V Hellraid máme na výběr ze čtyř postav – Válečník, který bude samozřejmě bojovat na blízko. Kouzelník což znamená že se bude zabývat magií. Zloděj by měl mít možnost bojovat na dálku což by znamenalo, že by jsme mohli mít k dispozici kuši. Poslední postavou je Paladin, který disponuje větší výdrží a schopností léčit. Každé postavy nabídnou jinou dynamiku hraní. Hlavně každá se bude plně rozvíjet ve stylu tradičních her na hrdiny.

hellraid-02closeencounter

Ve hře se objevují různé druhy monster. Od klasických kostlivců, zombíků a zombíků v rytířském útočící meči se zde objevují o větší monstra. První se nazývá Bloodhunter, který sice není největší, ale vypadá spíše jako skřet. Dalším je Torturer což bude mít význam jako Torture což znamená mučit. Je to takové monstrum s maskou kata a omotán řetězi. Dalším je Necromancer… Nekromant je v literatuře je magický proces k vytvoření nemrtvých. Většinou jde o Nekromanta jako mága a zápornou postavu tudíž tohle monstrum by se už více popisovat nemuselo. Dalším monstrem je Blinded. Bude to další nemrtví, který vypadá silně obrněn a nosí velkou sekyru. Zatím posledním je Minotaur. Je to tvor vycházející z řecké mytologie což je tělo lidské a hlava býka. V Hellraid je mnohem větší a je uvězněn v mučícím nástroji zvaném kláda.

01_Charge

Hellraid poběží na novém Chrome Engine 6. Jedná se o RPG s pohledem v první osobě. Původně byl oznámen na PC a starou generaci konzolí. Vývojáři však nevylučují možnost next gen verzí hry.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama