Menu

Co vše nám ukázal Zaklínač 3 v novém gameplayi?

Poslední dobou jsme byli krmeni krátkými videi z částí hraní třetího Zaklínače. Všechno přicházelo z letošního GamesComu v Kolíně, kde jsme se též dozvěděli o projektu studia BioWare a to Shadow Realms. Nyní však CD Project RED vydal další video kde jsou všechny tyto party spojené do třiceti sedmiminutového videa na které se můžete podívat na tomto odkaze.

Pokud jste video ještě neviděli a nechcete být ošizeni o spoustu překvapení pak se na něho nedívejte.

1

Gameplay nám více ukázal to živé a krásné prostředí a to jak ve městě (ulice města Novigrad), v lesích nebo v bažinách. Možnost šplhání, plavání, běhání nebo skákání. Krvavé souboje jak s lidmi tak s příšerami kdy nepřátele rozsekáme na kusy a to za použití dvou zaklínačských mečů tak pomocí znameních. Meditaci, stopování nebezpečných monster při lovu – v tomto případě vlkodlaka. Je to přesně tak jak nám CPR říkalo, že nejdříve si zahrajeme na detektiva a až výsledná práce nás zavede k monstru, které máme ulovit. A nebo vzájemná pomoc s tvorem, který se jmenuje Johnny… Coooo? Johnny – nové fantasy jméno? No nic tak Geralt pomůže Honzíkovi při hledání ztraceného hlasu a na oplátku on pomůže při hledání dívky s popelavými vlasy. Zavede ho tedy ke starší ženě skrze, kterou mohou promlouvat tzv. ‚Lesní dámy‘ a tím se dostává k dalšímu úkolu – zničit bestii. Však nikdo nám nic zadarmo nedá. V závěru se objevuje geraltovo dítě osudu a tím je video u konce.

witcher-3-16

Skutečný hrdina vytváří svůj příběh

Zaklínač 3 je bezezporu nejočekávanější završení výborné trilogie a jednoho z nejlepších RPG vůbec. Při hraní se přímo vžijeme do role profesionálního zabijáka monster Geralta z Rivie. Při lovení budeme využívat své zaklínačské smysly vypilované k dokonalosti a bojové dovednosti abychom v tomhle temném fantasy světě měli nějakou možnost přežít. Díky těmto možnostem a stavení si vlastního příběhu nejlépe již od prvního dílu nás očekává dokonalé ponoření do děje. Už jenom prozkoumávání obrovského světa je dobrodružstvím samo o sobě neb budeme procházet poválečnými lokacemi, plavit se přes moře a nebo lovit různé příšery za peníze. Podle vývojářů nás čeká až 100+ hodin čistého herního času a více než sto druhů různých příšer. Hra bude dosti bohatá a máme se dost na co těšit.

image_the_witcher_3_wild_hunt-22282-2651_0013

To vše bylo možné možné díky podpoře REDengine 3 a technických schopností moderního Hardwaru. Do rukou se nám dostane hra, která představí nové možnosti vizuálního standardu RPG her. Přes lokace bude možné se přesouvat plynule bez otravných načítacích tabulí kdy svět můžeme prozkoumávat pěšky, z koňského sedla a však zde nebude chybět ani Fast Travel. Všechno co vidíte je možné prozkoumat a nejsou tu žádné neviditelné zdi limitující vaše dobrodružství.

Zaklínač 3: Divoký hon po několika odkladech vyjde u nás 24. Února 2015 na PC, X-Box One a PS4 v české lokalizaci.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama