Menu

Assassin’s Creed bude větším RPG než předchozí díly

RPG prvky jsou nám v Assassin’s Creed známe již delší dobou, ale v Unity se do toho tvůrci chtějí pořádně pustit. O RPG prvky a větší možnosti upravování si fanoušci říkali už delší dobu a stejně tak i o kooperaci. Unity je první Assassin’s Creed, který zahrnuje hluboký systém postupování.

Trailer s ukázanými prvky můžete shlédnout níže.

Každá RPG cesta asasína začíná na třech kategoriích – souboje, navigace a tichý postup. Každá z těchto schopností by vám měla vyjít vstříc ve vlastním výběru schopností a měla by odrážet váš herní styl. A na ten bude mít vliv i vaše výbava, dejme tomu brnění. Plátové brnění budete výrazněji odolnější avšak budete vypadat jako tank a tichému postupu budete moci říct sbohem. Upravitelnost se týká i takových drobností jako je vaše kapuce. Při výběru méně nápadného kusu ihned lépe splynete s davem a mimo to má najednou váš eagle vision lepší dosah.

Assassins-Creed-Unity-Brotherhood-Co-op

Dalším důležitým rozhodováním je výběr zbraní. S lehkým, jednoručním mečem se díky hbitosti budete moci lépe bránit, ale útoky už nebudou mít žádnou sílu než když na nepřítele vezmete těžké obouruční kladivo. Je zde tisíce možných kombinací předmětů a zbraní. Sbírejte a kombinujte je, uspořádejte svého jedinečného asasína.

Poslední slova ve videu byla věnována kooperaci kdy se o ní šéf vývoje Alex Amancio rozpovídal. Jenom ti nejlepší asasíni jsou silnější pospolu. Přidejte se k bratrstvu pro 2-4 hráče v kooperaci a každý zabiják bude hrát volně s částmi týmu díky hlubokému přizpůsobení. Každý hráč se může podělit s ostatními hráči o své nové určité dovednosti například o rozšířený eagle vision, maskování týmu do vzhledu občanů Paříže, výkonně se podílet na léčení zraněných a doplňovaní munice týmu. Do každé mise Bratrstva se můžete pustit sami, ale nově navržený systém se vám snaží najít ten správný tým pro správný boj aby váš herní styl skvěle zapadl a aby jste se spoluhráči skvěle doplňovali. Můžete tedy hrát veřejně soukromě nebo si pozvat spoluhráče. Každá kooperační mise vás svazuje do specifických událostí Francouzské revoluce a konečně do samotného bratrstva. Jakmile ovládnete jednu oblast ať už stealth, parkour nebo pozemní boj, vyzvednete se a zdokonalíte další vaše dovednosti. Po tom všem se v této krvavé revoluci musíte adaptovat… nebo zemřít.

Pokud se na hru těšíte zapiště si tedy do kalendáře datum 13. Listopadu kdy se objeví na pultech našich obchodů pro PC, PS4 a Xbox One s českou lokalizací. Mimo jiné v podobné datum vychází díl pro starší konzole jako jsou PS3 nebo X-Box 360 – Assassin’s Creed Rogue. V obou případech se jistě máme na co těšit. 

Žádné komentáře

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama