Menu

Flockers – Útěk z ovčího vězení

Po dvaceti letech v base se ovce konečně rozhodly vzepřít svým červím pánům a utéct na svobodu.

Jen pro silné povahy

Cesta to ale nebude jednoduchá, neboť se červí arzenál nachází v opravdu složitém a takřka nekonečném steampunkovém prostředí se všelijakými noži, cirkulárkami a pohybujícími se kolosy, které jsou připraveni Váš pokus o útěk zmařit tím nejšťavnatějším způsobem.

Superberan

Občas je potřeba zvolit toho nejstatečnějšího alfa berana, navlíknout mu supermanský plášť a poslat ho na záchranu svojí populaci samotného, přičemž zbytek stáda čeká v uzavřeném prostoru na svého hrdinu, který určitě stoupne na nějaký šikovný knoflík za pomoci teleportů a měničů gravitace. Jindy nasadíte fialové čepice všem a jen čekáte, kolik z nich stihne uskočit před nabroušenou čepelí, která se jen tak nevinně houpá přímo před záchrannou trubkou.

flock super

Ani se nehni!

A protože jsou ovce jen ovce, budete muset ty schopnější z nich pověřit úkolem vytvoření živé zdi nebo schodů, aby se zbytek ne/dostal dál. Někdy to bude úkol sebevražedný a daná kamikaze ovečka explozí uvolní cestu, anebo její tlaková vlna pomůže druhým dostáhnout na nějakou vzdálenost či výšku. Tyto schopnosti se nacházejí v bednách rozmístěných po levelech.

2014-09-13_00014

A co víc?

Tento digitální ovčin je pravděpodobně inspirován hrou Lemmings, kterou dnes už znají jen pamětníci. Flockers v sobě má pevně zabudováno spojení se službou Twitch pro milovníky streamování. Zakoupením předběžného přístupu také získáte pár Euro slevu. Pokud Vás příběhové levely už nudí, postavte si svoje vlastní ve Workshopu. Tak obujte pasácké botky a hlavně se neohlížejte zpět, jen ti největší borci dokončí mapu se stejným počtem huňatých krasavic jako na začátku.

flock sacri

Jen jedna další z tý spousty holek, co milujou hraní her a pivo!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama