Menu

Video z vývojářského deníku k třetímu Zaklínačovi

Nově vydané video CD Projektu je věnované zajímavým místům, bezpečnosti na cestách za denního světla nebo riskování za noci, nebezpečím při povětrnostních podmínkách nebo o lidech, kteří v tomto obrovském otevřeném světe žijí.

Na video s českými titulky se můžete podívat níže.

V tomto obrovském světě budeme nebezpečí potkávat na každém kroku ať už za bezpečnějšího denního světla nebo riskantního nočního prozkoumávání. Cestování nám umožní jízda na koni, kterého si můžeme téměř vždycky přivolat nebo možnost plutí po řekách, jezerech či mořích. Opět zde budeme čelit různým nebezpečím kdy nám vodní monstra nebo bouře mohou zničit loď. Z lodi budeme moci kdykoliv vyskočit, zaplavat si anebo dokonce i potápět do hloubky. Poslední možností je už jenom Fast Travel, který se nemusí tolik vysvětlovat. Velikou roli bude hrát i počasí a denní doba, která určí jaký zážitek nás zrovna čeká.

screenshot_pc_zaklinac_3_5_54945

Zaklínačská práce je těžké a velice nedoceněné povolání. Tvůrci nám chtějí co nejblíže přiblížit jaké to je být jedním z nich – Geraltem z Rivie. Přitom budeme nejvíce využívat zaklínačských schopností které jim byly od dětství díky mutacím a tvrdému výcviku dané. Mimo to sami budeme určovat postup v příběhu, který nás zavede k jednomu z třicetišesti závěrům. Zaručeně nás čeká jedno z nejlepších a největších herních dobrodružství, u kterého jistě strávíme nemálo hodin.

 Hra u nás vyjde 24. Února příštího roku distributorem Cenega Czech s.r.o. na PC, PS4 a X-Box One s českými titulky.  

2 komentáře

  1. Lišák napsal:

    Deníček bohužel nic nového nepřinesl. Spíš takové shrnutí dřívějších článků.

  2. Ondřej Zeman napsal:

    Je to tak. Koumal sem to a už sem to video předtím viděl :D :) Škoda no :D Ale i tak už máme informací celkem hodně takže se uvidí :D

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama