Menu

Co obsahují season passy přicházejících herních hitů?

Ještě před několika lety bylo vydání nákladného datadisku pro vývojáře jedinou šancí, jak hráčům nabídnout nový obsah pro již vydanou hru. Poté přišel fenomén DLC, na datadisky se přirozeně zapomnělo a dodatečný obsah dnes skrze digitální distribuci dostává skoro každá větší hra. O tom, jestli proběhl tento evoluční proces na úkor kvality, můžeme jen spekulovat, faktem je, že DLC si na trhu vydobyly pevné místo a otevřely bránu novému druhu herního obsahu – season passům. Za nemalý finanční obnos si hráč předem zaplatí hromádku DLC, jejich kvalitu ale může často jen hádat. Co nabízejí season passy trojice přicházejících hitů?

Call of Duty: Advanced Warfare

Že dodatečný obsah pro nový díl Call of Duty nenabídne zrovna příběhová DLC, to není zrovna šokující novinka. Season pass pro Advanced Warfare přinese hráčům čtveřici přídavků, nesoucích jména Havoc, Ascendance, Supremacy a Reckoning. Podle očekávaní nabídnou výhradně několik nových map do multiplayeru a hromadu nových zbraní. Co více ke Call of Duty potřebujete? Majitelé season packu mají také zaručený okamžitý přístup na mapu Atlas Gorge, tedy přejmenovanou a lehce upravenou lokaci Pipeline z Modern Warfare. První part ze zmíněného koktejlu DLC, balíček Havoc, by měl dorazit na začátku roku 2015. Jak již bývá zvykem, jako první si ho v rámci časové exkluzivity zahrají majitelé Xbox One a 360, ostatní platformy se dočkají o několik týdnů později.

Assassin´s Creed Unity

Season pass se nevyhne ani očekávanějšímu z dvojice Assassin´s titulů, které nás letos čekají. Nabídne novou příběhovou kapitolu, ve které se spolu s Arnem vydáte do venkovského městečka Saint Denis, pod jehož základy se ukrývá nekropole francouzských králů. Kromě toho přinese hrst nových zbraní, skillů, kousků výbavy a oblečení, a také tři exkluzivní mise. Asi největším tahákem celého balení je ale úplně nový titul. V rámci season passu totiž hráči dostanou přístup k titulu Assassin´s Creed Chronicles: China, 2.5D plošinovce, ve kterém se assassínka Shao Jun vydává pomstít do rodné země. Hra půjde později pravděpodobně sehnat i samostatně, přesto jde ze strany Ubisoftu o zajímavý tah.

Far Cry 4

Ani další titul od Ubisoftu se neobejde bez přídavného obsahu. Nové kooperační i single mise, exkluzivní zbraně, PvP režim Overrun a … Yeti! No ne tak úplně, děsivého chlupáče osobně se pravděpodobně nedočkáme, minimálně jeho obdivovatelů ale ano. V DLC nazvaném Valley of the Yetis se hlavní hrdina Ajay ocitne po havárii letounu v neznámé a zamrzlé krajině. Hlavní náplní tak bude sbírání surovin, vylepšování tábořiště a odrážení nočních útoků tajemného kmene. Kromě toho v okolí čekají jeskyně na prozkoumání. A v nich se mohou skrývat různá nebezpečí. Řekl tu někdo Yeti?

FC4_SP_hero

 

Dlouholetý hráč série Football Manager a fanoušek všeho, co zavání Pánem Prstenů.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama