Menu

HW požadavky nového Assassina

Vydání nového Assassin’s Creed, tentokrát s podnázvem Unity, se kvapem blíží, a tak není divu, že vývojáři vydali konečné hardwarové nároky, no a z pohledu naší redakce, je něco trošku špatně. Pod odstavcem budou tyto požadavky umístěny a osobně si myslím, že majitelé podprůměrných, nebo i průměrných počítačů, by se měli začít pomalu strachovat a možná i začít shánět nové součástky do svého počítače, abyste si toho nového Assassin’s Creeda zahráli alespoň na nejnižší detaily. Z kontextu proto vyplývá, že nároky jsou podle nás přehnané, a že pokud zabrousíte do minulosti AC, tak jistě zjistíte, že už předchůdci chystaného dílu měli také plané sliby, jak hra bude graficky vyspělá a optimalizovaná, a že vysoké nároky prostě musí být, protože jinak by to zkrátka nešlo.ACU_Screenshot_LuxembourgRiot

A to bude podle nás základ problému celého nově chystaného Assassina. Jak už jsem zmínil, AC nebyli vždy graficky optimalizované tak, jak by na hru s takovými nároky sedělo, ale to zcela jistě nebude případ tohoto nově chystaného Assassin’s Creeda, který dle slov vývojářů má sice vysoké nároky na hardware, ale zároveň bude dobře zpracovaný, graficky perfektní a také graficky optimalizovaný, proto nezbývá než vývojářům věřit a doufat, že nejnovější AC, bude dílem, nebo snad i hrou, u které nebudeme litovat, že jsme kvůli ní přestavěli prakticky celý počítač, a že jsme za ni zkrátka a dobře nevyhodili zbytečné peníze. Možná se mýlíme, možná hra bude perfektní, možná se dostane slovu vývojářů, že se hra vrací do starých dobrých kolejí, a že se bude jednat o jeden z nejlepších dílů značky Assassin’s Creed vůbec. Jenže je tu stále to jedno „možná“, které minimálně do vyjití hry jen tak nezmizí a pokud zmizí, tak jen za předpokladů, že se dostane danému slovu.

Minimální konfigurace
  • CPU: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz nebo AMD FX-8350 @ 4.0 GHz nebo AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
  • Operační paměť: 6GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 680 nebo AMD Radeon HD 7970 (minimum 2 GB VRAM)
Doporučená konfigurace
  • Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz nebo AMD FX-8350 @ 4.0 GHz nebo lepší
  • Operační paměť: 8GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 780 nebo AMD Radeon R9 290X (minimum 3 GB VRAM)

Dále je potřeba pouze 64bitový systém. A někdy v daném datu vydání by měla být spuštěna podpora následujících grafických karet:

  • NVIDIA GeForce GTX 680 a vyšší
  • GeForce GTX 700 series
  • AMD Radeon HD7970 a vyšší
  • Radeon R9 200 series

Dále pak vyšel nový trailer, který představuje všeobecné aktivity v tomto novém světě, který se bude dle slov vývojářů odehrávat ve „volném“ prostranství. Trailerem provází kreativní ředitel AC: Unity, a tak je jasné, že ví o čem mluví. V traileru dále vidíme krásy herní ztvárněné Paříže, tiché zabíjení, nebo i některé úkoly. Podívejte se sami.

Assassin’s Creed: Unity vyjde 14. listopadu pro PC, PS3 i PS4 a pro Xbox 360 i Xbox One

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama