Menu

Velký patch pro World of Warcraft

Nový patch pro World of Warcraft nesoucí celkem překvapivě číslo 6.0.2 přidá do hry spoustu nových věci, spoustu jich zavrhne a spoustu jich taky obnoví, jedná se totiž o tzv. Pre Patch pro přicházející nový datadisk s názvem Warlords of Draenor. Patch je do hry přidán ode dneška, a pokud můžu mluvit sám za sebe, jedná se o začátek nové éry World of Warcraft abych tak řekl. Hra se svými způsoby totiž, dá se říct, vrací ke svým začátkům, a proto není divu, že hru za posledních pár týdnů navštívilo nejen spoustu nových, ale i starých hráčů a předplatitelů.V tomto článku vám chci hlavně vypsat pár novinek, které patch přinese, a že se vlastně jedná o první invazi nového datadisku a samozřejmě i spojitostí s ním.

Nový vzhled Humana

Nový vzhled Humana

Hlavními novinkami je asi odstranění reforgingu, snížení statů u věcí (tzv. equipu), odstranění bonusů z některých profesí, healing dostane zcela novou mechaniku, aby podle slov vývojářů bylo healování zábavnější, nové raciálky pro úplně všechny povolání, odstranění spousty kouzel, které jsou podle vývojářů zbytečné, nicméně některé budou odstraněny a některé spojeny dohromady, přidání nového grafického enginu, tedy vzhledy postav, krajiny, měst a do hry bude přidána nová obtížnost pro raidy, tedy tzv Mythic.

Nový vzhled Dark Portalu po invazi Iron Horde

Nový vzhled Dark Portalu po invazi Iron Horde

Do hry bude s tímto patchem přidán i nový dungeon, který se bude jmenovat Upper Blackrock Spire a bude pro hráče s item levelem něco kolem 500. Součástí patche je ještě celoglobální event, pomocí kterého se seznámíte s příběhem a vůbec se vším, co nám nový datadisk nabídne. Do hry byl samozřejmě přidán nový Log screen a nový balík hudeb.

Nový vzhled Orca

Nový vzhled Orca

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama