Menu

Příští díl Assassin’s Creed nás zavede do Viktoriánského Londýna

Studio Ubisoft momentálně řeší opravy posledně vydané Assassin’s Creed Unity tak to neznamená, že v příštím roce nového AC nedočkáme ba naopak. Server Kotaku (odkaz) uvedl, že by se tento díl měl jmenovat Victory (zda je to jeho oficiální nebo pracovní název není jisté) a hodlá nás zavést do viktoriánského Londýna devatenáctého stolení. Prý zde nebude chybět ani známý sériový vrah Jack Rozparovač, který řádil v druhé polovině roku 1888. Redaktoři serveru Kotaku podle všeho mohli vidět ukázku z demoverze z něhož pochází i čtveřice obrázků (podívat se můžete níže). Téže tvrdí, že Londýn je podobně jako jako Paříž v Unity ohromný. Máme očekávat mnoho vedlejších činností např. hospodský hazard, pouliční závody s kočáry a spoustu dalšího.

Vývoje se tentokrát zhostilo studio Ubisoft Quebec a vzhledem k tomu, že nejsou zatěžováni opravami Assassin’s Creed Unity, na kterém pracovalo Ubisoft Montreal by Victory mohlo dopadnout dobře. Ubisoft se určitě ze svých chyb v Unity poučilo a my můžeme doufat, že se vyhneme problémům, kterémi byly například výrazné propady snímků za sekundu, závad a bugů.

Assassin’s Creed Victory byl mělo být jediným AC titulem v příštím roce – což tak trochu není pravda neboť nás začátkem roku čeká Rogue pro PC verzi (ale nemůžu přeci být tolik puntičkářský). Jak je zvykem tak se oficiálního oznámení se jistě dočkáme v březnu příštího roku a samotné hry na jeho konci. Jeho vydání se jistě dočkáme na PC, PS4 a X-Box One.

15310993164_dcfff8ca97_o 15745798198_ef1c60c5cc_o 15745945160_ef886fc1a7_o 15747203299_1410af345c_o

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama