Menu

The Ship – Opomíjený deathmatch

Staňte se pasažérem luxusní lodi, kde si zahrajete na lovce i loveného. Skvělý online FPS The Ship, o kterém se moc nemluví! Všichni hrají CoDko, Battlefield, Counter Strike, Team fortress 2 a jiné akční FPS, kde se můžete po nějakou dobu jen tak vraždit, anebo usilovat o splnění nějakého úkolu,…

Hodnocení redakce

The Ship - 7.5

7.5

"retro"

Režim lovu je jedním z nejlepších vůbec, co se týče online hraní s kamarády.

Hodnocení čtenářů: 4.5 ( 1 hlasů)
8

Staňte se pasažérem luxusní lodi, kde si zahrajete na lovce i loveného. Skvělý online FPS The Ship, o kterém se moc nemluví!

Všichni hrají CoDko, Battlefield, Counter Strike, Team fortress 2 a jiné akční FPS, kde se můžete po nějakou dobu jen tak vraždit, anebo usilovat o splnění nějakého úkolu, přičemž vám v tom druhý tým braní. Jsou to hry rychlé, zábavné a těší se neuvěřitelnému úspěchu. Co takhle si zahrát něco na podobné brdo ale přece jen trochu jinak?

Pan X

Z nějakého důvodu poskytuje zakoupená verze The Ship i singleplayer, kde se jen tak jako na oko vysvětlí, v čem vězí systém a zápletka hry. Přesto je verze pro jednoho hráče takřka nehratelná a doporučuji se jí vyhnout obloukem, abyste si nezkazili dojem z celého zážitku. Přesuneme se tedy rovnou na palubu oné luxusní online lodě, na kterou vás a pár dalších hostů pozval pan X. Pan X je vášnivý gambler, ale koníčci na dostizích ho tak nějak už omrzeli. Od toho tu jste vy, skupinka pasažérů, abyste svým zápasem zabavili tohoto záhadného milionáře.

2015-01-11_00017

Dodržování hygieny

 

Na tým zapomeňte

V The Ship jede každý sám za sebe. Na začátku kola obdržíte jméno své oběti a seznam zbraní, za které jsou v tuhle chvíli bonusy. Přičemž ale obdrží vaše jméno i někdo jiný a půjde po vás klidně i za použití deštníku nebo pánvičky. Seznam zbraní se každé kolo mění, aby se nestávalo, že nějaký šikula najde automatický kulomet a hraje jen s ním, když mu pro vraždu stačí plus mínus 3 náboje. V takovém případě by měl první úspěšný kill za několik tisíc dolarů, ale zbytek jen za pár stovek, což se nevyplatí, protože se tu hraje na peníze a čím exotičtější způsob zabití, tím tučnější odměna.

2015-01-11_00016

Načapala mě kamera!

 

Ráno vstanu a zavřu kámoše do mrazáku

The Ship nabízí nepřeberné množství způsobů a cest, jak ostatní zabít. Od těch klasických, jako třeba použití revolveru, jsou tu i ty okázalejší, kdy nastražíte peněženku plnou výbušnin pro chudého souseda z vedlejší kajuty. Také je možné nalákat svou oběť, nebo svého vraha do mrazáku, to je asi ten nejobtížnější a nejvtipnější způsob. Samozřejmě tam ale nemůžete vodit jen tak někoho. Každý, kdo to schytá vaší rukou a přitom není vaše oběť ani ten, kdo vás loví, vám ponechá účet z nemocnice na zaplacení. Taky tu jsou stráže a držení jakékoliv zbraně se trestá vězením a pokutou. Stráže je možné uplatit, aby třeba 10 vteřin koukali do blba, což je převelice výhodná pomůcka.

2015-01-11_00010

Stačí vám charisma, nebo do mrazáku cpete lidi násilím?

 

Módy k popukání

Mimo klasické módy na týmy, nebo do posledního, můžete také hru přepnout na režim světových vládců, kdy se stanete vy a dalších 7 lidí jedním z prezidentů nebo diktátorů nynějšího světa. Řeknu vám, nic nepřesáhne pocit morálního uspokojení více, než vražda Osamy Bin Ladena.

2015-01-11_00019

To by bylo…

 

 

Mimo srandičky a likvidace protivníků si musíte taky dávat pozor na své lidské potřeby. Pokud je zanedbáváte a nejíte, nepijete, nespíte a nemyjete se, shoříte v popel rychleji, než k vám doletí mačeta od Baracka Obamy. Takže si radši zvolte nějakou bezpečnou chvíli na vykonání potřeby, mohla by se totiž pod neustálým dohledem vašeho vraha stát i tou poslední!

Jen jedna další z tý spousty holek, co milujou hraní her a pivo!

Žádné komentáře

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama