Menu

Explodující Koťata – Utkejte se s osudem

Exploding Kittens (Explodující Koťata), je hra inspirována ruskou ruletu, která na Kickstarteru vybrala přes 5 milionů dolarů a tím výrazně překročila původně žádaných $ 10,000.
exploding_kittens_2

Jak přepsat historii Kickstarteru

Jak se zdá, internetová komunita má rád všechno, co má co do činění s „koťaty, výbuchy, lasery a někdy i kozami“, protože na základě tohoto popisu se tvůrci webových stránek theoatmeal.com Matthew Inmanovi podařilo přepsat historii Kickstarteru, co se největší podpory samostatného projektu týče. I když jiné projekty získaly více peněz, jemu se v rekordním čase podařilo výrazně převýšit požadovanou částku. Mimochodem, Inman měl úspěch s crowdfundingem již dříve, když se mu povedlo vybrat peníze pro muzeum věnované Nikoli Teslovi.

exploding_kittens_3

Utkejte se s osudem

Explodující Koťata jsou strategickou verzi ruské rulety. Hráči tahají karty, dokud někdo nedostane kočku, která exploduje, což samozřejmě způsobí prohru. Hra je více a více intenzivní s každou kartu, kterou vytahujete, protože méně karet v balíčku znamená větší šanci vytáhnout smrtící kotě a vybuchnout v ohnivé kouli. V baličku jsou také karty, které umožňují zabránit explozi kotěte, například laser, jenž odpoutá jeho pozornost či rostlina Šanta kočičí, která na kotě působí jako droga.

Autory hry jsou  Elan Lee (Xbox, ARGs), Matthew Inman a Shane Small (Xbox, Marvel).

Jaký je váš názor na Explodující Koťata?

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama